OVH Community, your new community space.

Kainos ir pasiekiamumo garantija


Gyvai
12-16-2013, 11:55 AM
Sveiki,

Kai kurie klientai pranešė apie modelių problemą registruojant savus klientus ar registruojantis finansinėse įstaigose. Kol gaunamas patvirtinimas, pasikeičia gama. Iš savo pusės siekiame garantuoti, kad siūlomi modeliai būtų pasiekiami klientams net jeigu pasikeičia gama.

Dėl to įdiegsime "kainos ir pasiekiamumo garantiją" visose OVH gamose. Viskas labai paprasta: paskiteitus specifikacijoms ar komponentams arba tiesiog pasikeitus pasiūlymams, garantuosime, kad kiekvienas klientas galės užsakyti senus modelius 6 mėnesių nuo pasikeitimo laikotarpiu, taip pat ne daugiau kaip 5 serverius.

Tikslus pavyzdys: 2014 vasario mėnesį savo klientams nusiunčiate siūlomų serverių specifikacijas. 2014 m. kovo mėnesį gama pakeičiama naujais pasiūlymais su naujausiais komponentais rinkoje. Birželio mėnesį Jūsų klientas atsako "OK, noriu vasario mėnesį pasiūlyto serverio". Tokiu atveju bus dvi išeitys:
- Galėsite užsisakyti vasario mėnesį siūlytą serverį;
- Galėsite klientui pasiūlyti birželio mėnesį siūlomus serverius.

Kai pakeisime gamą, dar kurį laiką reikia komunikuoti su klientais. Kartais pasitaiko rašybos klaidų, kartais nesusipratimų, o kartais būna pateikiama - atšaukiama, kaip su HG / BIG-HG parinktimis. Galime teigti, kad gama nusistovi po 3 savaičių nuo pateikimo, todėl garantija bus taikoma nuo naujos gamos 3 savaitės.

Ši garantija bus teikiama su 2014 gama ir visiems OVH serveriams bus taikoma nuo kito penktadienio.

Kitaip sakant, serverių modelių ir kainų garantija galios kol bus teikiami gamos pasiūlymai + 6 mėnesius po gamos pakeitimo, taip pat bus taikomas 5 serverių (iš viso) apribojimas.

Linkėjimai,
Octave