OVH Community, your new community space.

So you (re)start


Gyvai
12-04-2013, 12:42 PM
Jau greitai

allis
12-03-2013, 07:24 PM
Sveiki,

Gal galima paklausti angl kalba bus tinklalapis http://www.soyoustart.com ?
Nesuprantu a FR, o su googlu verstis neturiu jokio noro.

Arturas-M
11-22-2013, 08:09 PM
Man įdomu kurioje vietoje matomas novatoriškumas ir super pasiūlymo įdomumas?
Pavyzdys pas kitus šio segmento kolegas:

Intel® Core™ i7-4770 Quadcore Haswell incl. Hyper-Threading Technology

RAM 32 GB DDR3 RAM
Hard Drive 2 x 2 TB SATA 6 Gb/s 7200 rpm
HDD (Software-RAID 1) Class Enterprise
Connection 1 Gbit/s-Port
Guaranteed Bandwidth 200 Mbit/s
Backup Space 100 GB
Inclusive Traffic 20 TB* (čia ne minusas, to daugiau nei pakanka)

Kaina mėnesiui apie ~140 Lt be PVM
Įrengimo mokestis ~140 Lt be PVM

Toks pats broliukas s 2 x 240 GB SATA 6 Gb/s SSD ~172 Lt be PVM.
Papildomas IP (iki 3 IP) po ~3 Lt be PVM.

Viskas taškas, čia yra super serveris pradedančiajam, su žymiai galingesniu CPU nei X3 ir už tuos pačius pinigus. Kam reikalinga pradedančiąjam DDoS apsauga ar kiti super priedai? Jie ir taip realiai nenaudotini. Tą patį pradedantįjį vis tiek OVH užblokuos už tai, kad jis žioptels, jo serveriu pasinaudos spam siuntimui ar UDP fludui

Beje, šioje konfigūracijoje naudojami diskai kažkas panašaus į ST33000650NS, tuo tarpu OVH bus vėl tie patys ale TOSHIBA DT01ACA200?

OVH iš didelio rašto išeina iš krašto, o serverių nėra Kam pilstyti iš tuščio į kiaurą? Nieko naujo nesugalvosite, geriau pamastykite kaip geriau patenkinti klientų poreikius bei paklauskite ko patiems klientams reikia. Nieko super stebinančio jūs iš tų geležikių nesudėliosite, viskas iki skausmo žinoma
O tai, kad suteiksite 500 serverių kelioms savaitėms klientams, kurie ten paleidinės benčmarkus ar patampys kelis skriptus nieko nereiškia. Norint sužinoti serverio pajėgumą, reikia apkrauti realia apkrova.

Beje, 7 Lt už failover IP SyS gamoje nuteikia džiugiai, manau jau reikia laukti IP kainos kilimo, valio draugai

P.S. Gal skmba kandžiai, bet aš tik tiesiai šviesiai....

InA_OvH
11-22-2013, 04:53 PM
Sveiki,

Po jūsų atsiliepimų nusprendėme paspartinti naujų SyS serverių diegimą su pirmuoju serveriu Xeon E3 / 32 GB už 140 Lt/mėn. Tuo pat metu, pakoregavome su IP failover susijusį pasiūlymą. Pagaliau nusprendėme, kad dar ne laikas siūlyti naują Intel Avoton, kol negausime pakankamai klientų atsiliepimų ir negalėsime BETA testuoti Avoton.

Pilna versija
------------
Gavome labai daug atsiliepimų apie SyS pasiūlymų teikimo pradžią.

Greita santrauka:

1) SyS reiškia "So you Start", bet daugeliui jūsų tai reiškia "Sysadmin". Taigi nenuostabu, kad sulaukėme sistemų administraturių atsiliepimų apie SyS pasiūlymų kokybę. Deja, šie pasiūlymai nebuvo skirti sistemų administratoriams, o tik pradedantiems veiklą internete. Tai mūsų komunikavimo klaida. Dar kartą viską peržiūrėsime ir patobulinsime mūsų SyS pasiūlymus.

2) Gavome atsiliepimus, agresyvius pasiūlymus, kuriuose sakoma, kad Avoton paremta "game" linija neatitinka rinkos "game". Pranešime ir patikslinsime, kad "game" seriją siūlysime su nauju ženklu. Turime omenyje tai, kad jau pakankamai pasakyta, jog "game" seriją siūlysime SyS. Vis dar galioja ALPHA testavimas, pasiūlymas atsiras po maždaug 2 savaičių. Tačiau puslapyje aprašymą rasite per 10 dienų ir galėsite registruotis BETA testavimui.

3) Naujas Intel Avoton dar nėra žinomas ir jo vertė dar nepripažinta. Todėl Avoton pasiūlymui taikysime BETA. Visi Avoton gamos pasiūlymai bus po 0 Lt/mėn., įskaitant pinigų grąžinimą jau užsakytiems. 300 pirmųjų klientų, kurie pateikė užsakymus per 7 pirmas minutes, serverį gaus pirmadienį ir galės jį testuoti 1 savaitę. Nemokamai. Testavimui skirtų serverių skaičius turi būti 300/400 serverių, testavimas truks 2-3 savaites ir tai leis ištestuoti naujus procesorius ir kitiems klientams. Jau galite registruotis nemokamam BETA testavimui. Tuo pat metu deramės su Intel, kad nauji CPU nekainuotų daugiau kaip 140 Lt/mėn.

4) Už 140 Lt/mėn. suteiksime Intel Xeon E3 su 32 GB RAM ir 2x2 TB diskais bei 200 Mbps duomenų srauto. Šie serveriai taip pat turės SSD "brolius", suteikiamus per 1 valandą. Atsargoje turime maždaug 5000 serverių. Taip pat galvojame apie E3 serverius su RAID Hard ar hibridinius serverius.

5) Diegimo mokestis kis nuo 0 Lt iki 350 Lt. Šiandien taikome 171.50 mokestį, tačiau jis keisis priklausomai nuo pasiūlymo ir poreikio. Tokiu būdu reguliuosime apyvartą ir užsakymų įvykdymų dažnumą. Tai padės išvengti rugpjūčio mėnesio atvejo, kai per 6 savaites gavome 25 000 užsakymus ir apyvarta padidėjo 80%. Siekiame išvengti dar vieno "sold out".

5) Bus suteikiama Anti-DDoS apsauga. Atsižvelgdami į jūsų pageidavimus, pateiksime technines parinktis, pvz., personalizuojamą Anti-DDoS, atsargines kopijas, DMZ ir t.t. Pasiūlymai bus išsamesni nei OVH.

6) Kiekvienam SYS serveriui galėsite priskirti 5 perkaliamus (failover) IP adresus. IP kaina: 7 Lt/mėn. Negalėsite OVH failover IP perkelti į SYS. Atvirkštinis variantas bus galimas po kelių savaičių. Jokių RIPE blokų.

7) Pagalbos skyrius pasiekiamas 24 val./24, telefonu ir el. paštu. Pradžioje, savaitę bus teikiama komercinė ir techninė pagalba, po to, visą likusį laiką, tik techninė pagalba. GTI SLA 1-ame lygmenyje yra 1 valanda, o GTR = GTI + 1 valanda su 5% baudomis už vieną GTR vėlavimo valandą.

8) SyS bus nepriklausoma nuo OVH, su atskira valdymo sąsaja. SyS bus atskiras produktas su sava plėtotojų ir administratorių komanda ir savomis funkcijomis. Pavyzdžiui, pagalbos tarnyba nebus ta pati ir nedirbs tose pačiose patalpose su dedikuotų serverių pagalbos tarnyba. Kodėl nekalbėti apie konkurencijos trūkumą OVH su ypač agresyviu kainų pozicionavimu?

Taigi? You (re)start?
http://www.soyoustart.com

Linkėjimai,
Octave

P.S. Lieka paleisti OVH. Dirbame su tuo. Nežinau, ar galėsime tai paleisti šiandien. Bet kuriuo atveju, informuoju, kad SP-64 yra su Intel Xeon E5-1620v2 ir 64GB RAM, už 315 Lt/mėn. Kitaip sakant, tai galingiausi 4 branduoliai rinkoje