OVH Community, your new community space.

Svetainių talpinimas 2014: Go Live


InA_OvH
11-20-2013, 07:03 PM
Sveiki

Pagaliau galime oficialiai pristatyti interneto svetainių talpinimo planus 2014, arba WEB talpinimą.
Šiek tiek rinkodaros nepakenks.

Pasiūlymai skirti 2 klientų grupėms:
- visų pirma klientams, pageidaujantiems pradėti nuo interneto svetainės talpinimo, el. pašto ir domeno už 84 Lt / metams. Tai bendrai naudojami resursai. Užsisakę Asmeninį planą, jūs galite jį bendrai naudoti 5 svetainėms ir dar kartą sumažinti talpinimo kainą.

- ir Performance pasiūlymas, leidžiantis priskirti garantuojamus resursus jūsų interneto svetainei. Jeigu jūsų interneto svetainė pakankamai didelė ir kas valandą sulaukia vis daugiau užklausų, jūs nebeprivalote keisti savo plano į VPS ar dedikuotą serverį. Jūs ir toliau naudojatės talpinimo planu ir valdote savo svetainės talpinimui reikalingus resursus.

Kad atsakytume į kraštutinius poreikius (viena vertus, nuo 7 Lt / mėn., ir antra vertus, iki 525 Lt / mėn.) ir užtikrintume garantuojamų resursų valdymą kiekvienam klientui, turėjome peržiūrėti visą talpinimo platformą.

Taip pat norėjome išgryninti platformą, kad optimizuotume visus PHP puslapius. Vidaus apkrovos paskirstymo sistemos ir PHP-FPM rezultatai labai geri.

Į svetainių talpinimo planus 2014 taip pat integruotas CDN trijuose buvimo taškuose (PoP) pagal nutylėjimą ir CDN 17 PoP pasirinktinai, be to, šis pasiūlymas įskaičiuotas į Performance planą. Tai mūsų CDN platforma, kurią įdiegėme prieš 18 mėnesių ir kurioje valdome daugybę svetainių. Cedexis duomenims (rezultatai bus paskelbti jau greitai), mūsų CDN yra pats našiausias Europoje ir užima labai gerą vietą JAV.

Daugiau informacijos:
http://www.ovh.lt/svetainiu-talpinimas/

Dar laukia daug darbų, ypač plėtojant saugyklą, programavimo kalbas, MangoDB, Hadoop, Redis, Memcache ir t.t. Mes vis labiau orientuojamės į tikrą PaaS platformą.

Draugiški linkėjimai
Octave