OVH Community, your new community space.

Nauji dedikuoti serveriai: gamybinė pažanga


InA_OvH
11-08-2013, 03:24 PM
Sveiki

Rytoj dieną planuojame paleisti tinklalapį kimsufi.com. Galėsite pradėti užsakyti PS-4G serverius [red.past.: naujus užsakymus bus galima pateikti tik Prancūzijoje. Vėliau jūs būsite informuoti apie Kimsufi pasiūlymus Lietuvoje]. Naujas Tvarkytuvas v6 bus integruotas į kimsufi.com, todėl galėsite administruoti savo PS serverį. Šis tinklalapis veiks nepriklausomai nuo OVH.com, t.y. jums bus suteikti nauji prisijungimo duomenys, o visą PS serverių sąrašą matysite tik kimsufi.com svetainėje. Ankstesni KS serverių pasiūlymai vietos nekeičia ir lieka OVH.com svetainėje.

Tinklalapis SoyouStart.com pradės veikti rytoj, bet detalesni pasiūlymai bus pristatyti kitą savaitę, kai įdiegsime pirmąsias spintas ir būsime pasiruošę priimti pirmuosius serverių užsakymus. Tai serveriai su 32 GB RAM. Kalbant apie CPU, tai 4-8 branduoliai. Itin galingi serveriai už < 50 EUR? Taip, tai SYS. Jūs taip pat turėsite tvarkytuvą v6, specialiai sukurtą SYS ir visiškai nepriklausomą nuo OVH.com su naujais prisijungimo duomenimis ir SYS serverių sąrašu, kurį matysite tik SYS svetainėje.

OVH.com dar turime nemažai darbo, kad užbaigtume visų serverių puslapius. Jūs teisingai supratote, kad turime daug serverių, kuriuos priskiriame skirtingoms linijoms. Šiandien pristatėme naujus pasiūlymus, bet jie manęs nesuviliojo. Todėl jų nepatvirtinau. Dabar visi pradės dirbti, kad dedikuotų serverių svetainė būtų aukščiausio lygmens. Serveriai iš tiesų įdomūs kalbant apie įrangą, parinktis ir kainą. Reikia, kad jūs galėtumėte lengvai ir paprastai užsakyti savo svajonių pasiūlymą keliais spragtelėjimais. Tikimės, kad viską užbaigsime kitos savaitės pabaigoje.

Atsiprašome dėl nuolatinio vėlavimo, bet mes pernelyg rizikuotume, jei ir toliau darytume tai, ką darėme iki šiol. Jeigu peržiūrime savo verslo modelį, automatiškai mažiname kainas kas pusmetį, siūlome itin galingą įrangą, daugybę parinkčių... reikia, kad visa tai matytųsi OVH.com vitrinoje. Ir mes negalime jūsų nuvilti. Taip, ant kortos pastatyta daug.

Visas jūsų laukimo laiką kompensuos jums paruoštų pasiūlymų kokybė.

Draugiški linkėjimai
Octave