OVH Community, your new community space.

Suskaidyti RIPE bloką? Perjungti IP? Game over!


Gyvai
09-10-2013, 01:41 PM
Suskaidyti RIPE bloką? Perjungti IP? Game over! IP adresų skaidymas tai techninė problema, kurią gali išspręsti dvi šiuo metu siūlomos funkcijos:

- IP Failover (daugiau nei 3 IP FO) (daugiausiai gali būti suteikta 24 IP atsižvelgiant į dedikuoto serverio gamą)
- Leidimas perkelti IP tarp duomenų centrų tame pačiame žemyne

Jūs galite turėti tiek IP FO, kiek mėnesių trunka serverio nuoma, daugiausiai 6 IP SP serveriui, 12 IP EG, 18 IP MG ir 24 IP HG.

Jūs galėsite perkelti visus IP FO tarp duomenų centrų RBX, GRA ir SBG, ir nebebus blokavimo duomenų centro zonoje tik, pavyzdžiui, RBX duomenų centrų zonoje.

Šios dvi funkcijos mums brangiai kainuos, atsižvelgiant į paskelbtą maršrutų kiekį duomenų centrų maršrutizatoriuose ir visa tai reikėtų kompensuoti: IP bloko nebegalima skaidyti į mažesnius IP blokus.

Su vrack 1.5, kaip ir anksčiau, galėsite užsisakyti bloką ir jį nukreipti į daugybę serverių. Vėliau Anycast, t.y. paskelbti jūsų bloką GRA, RBX ir/ar SBG, vėliau nukreipti po vieną IP į serverį, kuris gali būti vienoje iš šių trijų duomenų centrų zonų.

Tai labai didelė pažanga, leidžianti padaryti daugiau, pavyzdžiui, įgyvendinti veiklos atkūrimo planą serveriuose, kurie paruošti šiam planui kitame duomenų centre. Visa tai jau prieinama ir naudojama.

Taigi taip, keičiame kai kurias paslaugas, kadangi pageidaujame pasiųlyti daugiau, taip pat tęsti inovacijas siųlant paslaugas, kurių nesiūlo kiti.