OVH Community, your new community space.

Exchange 2013


oles@ovh.net
09-09-2013, 06:00 PM
Sveiki,

Džiaugiamės galėdami jums pagaliau pristatyti OVH Exchange 2013.

OVH Exchange – tai 10 proc. paskyrų, kurias „Microsoft“ turi Prancūzijoje. Šį sprendimą siūlome dėl daugybės priežasčių:

- Klientai pageidauja Exchange, originalo, jokių kopijų, bet paslauga turi būti talpinama Prancūzijoje. Mes galime tai pasiūlyti.

- Mūsų pasiūlymai labai konkurencingi ir paprasti naudoti. Jeigu atsižvelgtume į darbuotojui išlaikyti reikalingas sąnaudas per mėnesį (atlyginimus, mokesčius, darbo vietas, VoIP ir t.t.), pridėkite mažiausiai 40 EUR/metams, kad būtų galima dirbti komandoje su išmaniuoju telefonu, kalendoriumi ir t.t., tai labai gera investicija.

- Mūsų Private pasiūlymas labai patinka, kadangi įmanomas totalus izoliavimas nuo kitų klientų. Klientas turi savo resursus ir garantijas, kad joks kitas klientas nelaiko el. laiškų tame pačiame serveryje.

Exchange 2013, kas naujo?
-------------------------------

- Mes siūlome 50 GB už 3.29 EUR/mėn.

- Exchange 2013 – tai tikras ergonominis pasisekimas žiniatinklio pašto lygmeniu. Outlook valdymo sąsają rasite be poreikio diegti Outlook.

- Mes įdiegėme paketą tvarkytuve v6, kuriame galima valdyti el. pašto paskyras. Ši ergonomija peržiūrėta ir patvirtinta daugelio klientų ir perpardavėjų. Labai paprastas ir greitas naudojimas. Einame tiesiai prie reikalo.

- APIv6 – funkcionalus ir greitas sprendimas. Mes labai stengėmės, kad optimizuotume API atsako laiką, pagerintume el. pašto paskyrų valdymą, ypač kai kalbama apie domeną su daugybe paskyrų.

- Mes peržiūrėjome talpinimo platformą, kad suteiktume iki 20000 paskyrų domenui. Pasiūlėme naują Private platformą. Nuo šiol atsarginės kopijos atliekamos realiu laiku kas valandą. Pagerinome veiklos atkūrimą failover infrastruktūroje, gedimo atveju: sugedus „master“ serveriui, „slave“ perima visas užklausas, vėliau, kai „master“ pradeda veikti, sinchronizavimas atliekamas „slave“ serverio atsarginėse kopijose, vėliau „master“ perima užklausas. Šiandien mes galime užtikrinti 99.999% SLA.

- Į užduočių sąrašą integravome pasiūlymus perpardavėjams, už daug mažesnę kainą nei siūloma rinkoje. Pridėjome API su perpardavėjams skirtomis funkcijomis ir perpardavėjams skirtą tvarkytuvą v6. Ši versija numatyta po 3-4 savaičių: laukiame atsiliepimų, kad galėtume patvirtinti, jog einame teisingu keliu prieš pateikdami galutinius pasiūlymus perpardavėjams.

Daugiau informacijos:
http://www.ovh.com/fr/emails/hosted-exchange-2013/

Draugiški linkėjimai,
Octave