We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Naujiena kaina + 3.50 Lt

Arturas-M
09-12-2013, 11:54 PM
Citata Dikobraz raŔė
Pala pala... kaip tai keicia diska be prasymo?
Labai paprastai, kimsufi serveris sunkiai startuodavo, technikas pamatė, įkalė tiketą, kad keis diską 10 dienų laikotarpyje. Aš jokio sutikimo nedaviau, nors dėl visa ko informavau klientą, kad pasidarytų kopiją. Praėjus dešimčiai dienų, diską pakeitė nauju be mano leidimo. Rezultate kaip visada klientas jokios kopijos nebuvo pasidaręs, pradėjo mane smaugti, kodėl aš leidau pakeisti diską... OVH kategoriškai atsisakė diską pajungti prie bet kurio kito serverio, kad galėčiau nuimti duomenis. Norėdamas išlaikyti savo veidą, buvau priverstas nusipirkti tą diską, 1 TB kainavo ~700 Lt, gal daugiau, nes iš pradžių buvo apie 1400 Lt. Atkeliavo po 10 dienų kažkur... Ina man bandė išaiškinti, kad tai teisinga OVH politika, aš žinoma turiu savo nuomonę
Beje, diskas pilnai veikiantis, tik kainavo labai brungiai

Dikobraz
09-12-2013, 10:50 PM
Pala pala... kaip tai keicia diska be prasymo?

Citata Arturas-M raŔė
Sveiki,

šiandien tikrinu serverių apmokėjimo būseną ir matau keistas sumas 108.50, 133.50, 143.50 ir kažkas panašaus. Tai yra, visoms painėtoms sumoms +3.50 Lt. Čia kaip suprantu papildomas apmokestinimas už tuos serverius po 3 EUR?

OVH nenustoja mane stebinti, tai jie keičia sutartis kada nori ir kaip nori, tai keičia kietus diskus be leidimo ir prašymo ir jeigu reikia duomenų, tai būk malonus už spekuliatyvinę kainą nusipirk tą diską iš jų (~700 Lt 1 TB disko kaina gaunasi), tai prie serverio kainos prisumuoja +3.5 Lt. Kokios dar naujienos laukia? Gal galima būtų naujienų perspektyvinį planą gauti iš anksto?

allis
09-05-2013, 02:34 PM
Tai ir blogiausia kai nėra stabilumo, nėra jokių garantijų yra labai sunku dirbti.
Gerai tiek kad visų savo paslaugų neperkėliau pas OVH, nors ir kaip gundančiai iš pradžių atrodė. Praktiškai iki rugpjūčio buvau tikrai patenkintas paslaugomis ir suportu. Dabar deja tikrai ne pinigai įšalę serverio nėra.

P.S Kad darbuotojai net forume atpažįsta mane, vadinasi ir aš jiems jau atsibodau

Arturas-M
09-05-2013, 10:30 AM
Kai aš išmoksiu iš OVH klientui įkišti tai, ko jam nereikia, kas kitą kartą net trukdo ir dar pakelti paslaugos kainą, tuomet bus paritetas

Kol kas yra tokia situacija, kad su OVH, įmonėms/asmenims teikiantiems bet kokias hostingo paslaugas reikia elgtis labai atsargiai ir visada laikyti paruoštą atsitraukimo varijantą. Nesolidu...

P.S. Teisinga būtų pasakyti, kad dabar esu kurį laiką priverstas likti OVH marionete....

Levasc
09-04-2013, 05:42 PM
Jūs mūsų pats pirmiausias rimtas klientas.. tai reiškia tikrai labai daug, tikrai labai daug išmokome iš Jūsų...

InA_OvH
09-04-2013, 05:11 PM
Arturas-M, dėkojame, kad esate lojalus ir stabilus OVH klientas.

Arturas-M
09-04-2013, 04:56 PM
Ina, aš nestabilus klientas?????? Va, linkiu jums daugiau tokių klientų. O aš einu užsakinėti Hetzner kelis serverius, kad pakeisti vieną EG 64G-R RaidSoft. Smagu, kad jie nujausdami situaciją panaikino rugsėjo mėnesį įrengimo mokestį. Vis su mažesniu minusu išsisuksiu nuo OVH naujienų. Liko 8 d. tikiuosi per tą laiką atlaisvinsiu kokia 150 IP adresų. Palinkėkite laimės savo vadovybei

InA_OvH
09-04-2013, 04:52 PM
Abipusis tiekėjo ir kliento santykių stabilumas pasiekiamas prisiimant ilgalaikius įsipareigojimus. OVH ne visada sulaukia tokio stabilumo iš klientų, ypač jei paslaugos užsakomos keliems mėnesiams.

OVH diegia naujoves, kad sudomintų, visada pasiūlytų kažką naujo. Pagaliau turime tobulinti teikiamas paslaugas atsižvelgdami į klientų lūkesčius.

Mes vertiname jūsų lojalumą ir perduosime vadovams visus jūsų išsakytus pageidavimus.

Arturas-M
09-04-2013, 04:36 PM
InA_OvH, aš panašus į milijonierių? Visus metus balansuoju tarp OVH naujovių siekdamas susimažinti minusą, tai yra bergždžias darbas, nes naujovės nesibaigia. Su IP, tai aš moku ne už konkrečius naudojamus IP, o už RIPE blokus. Tai yra tame skaičiuje yra jau ir nebenaudojami IP. Ir šitą riziką esu prisiėmęs senai. Mokėtu už metus OVH šiai dienai aš už jokią paslaugą nesutikčiau, nes atvirai kalbant mano pasitikėjimas visiškai sunykęs. Pasitikėjau tada, kai naudojau HG serverį ir pirkinėjau diskus jam, kurie man atsisakius serverio aišku ir liko OVH nuosavybė

InA_OvH
09-04-2013, 04:10 PM
Dėl kainų stabilumo, jeigu paslaugas pratęstumėte ilgesniam laikotarpiui, pavyzdžiui, metams, už IP sumokėta kaina nesikeistų visą apmokėtą laikotarpį. OVH nevaržo klientų ilgalaikėmis metinėmis sutartimis, bet jos suteikia daugiau stabilumo. Jeigu serverio nuomą apmokate kas mėnesį, jūs tam tikra prasme sutinkate prisiimti tam tikrą rizikos dalį dėl galimo kainos pasikeitimo kitu serverio nuomos laikotarpiu.

Arturas-M
09-04-2013, 03:18 PM
Citata allis raŔė

Suprantu, kai klientai nepatenkinti tai jiems tikrai nelabai malonu dirbti.
Žinoma jūs irgi turit galimybę rintis ar dirbti OVH ar ieškoti kitos įmonės.
Na Lietuvoje šią problemą galima išspręsti labai greitai - vartotojai turi savo teises, yra tarnybos, kurios su malonumu užsiims. Tačiau tai nėra sprendimas - užsidarys filialas, na ir kokia iš to reali nauda? Žuvis pūna nuo galvos, o galva Prancūzijoje, Lietuvos filialas nieko negali, jiems duoti nurodymai. Geriausias ginklas yra pakeisti tiekėją. OVH daro nesamones su savo kainų politika, serveriais už tris eurus. Na ir lai patys toliau sprendžia savo ekonomines problemas su tokiomis serverių kainomis
Mane kaip klientą priims bet kuris duomenų centras....

aao
09-04-2013, 03:17 PM
o as matau tik pagerejima
1. Atpigo kimsufi gamos serveriai.
2. Atpigo OVH serveriai.
3. Nuo siol srautas neribojamas. (nereik moket ir sukt galvos del papildomo srauto).

InA_OvH
09-04-2013, 03:12 PM
Citata allis raŔė
Žinoma, bet klientui nesutikus, jis tiesiog butų išmestas lauk.
Čia galioja principas, kad tiekėjas YRA TEISUS, o klientas yra NIEKAS.
Klientas užsakęs paslaugas, jų gali negauti, galima pakelti kainas, juk OVH dievai (čia tie prancūzai) o čia tik kažkokie klientai, kurie visai jiems neįdomūs.
OVH kainos palyginti nedidelės, bet mes jų negalime nei ginti, nei teisinti. Galime tik jus informuoti apie jų pasikeitimą. Klientui suteikiama pasirinkimo laisvė. Čia galioja labiau laisvosios rinkos principas.

allis
09-04-2013, 02:59 PM
Citata InA_OvH raŔė
Jeigu OVH kelia IP adresų kainas, tai tik įvertinus visą padėtį rinkoje. Mes suprantame, kad tokie svyravimai gali mažinti stabilumą, bet pagal sutartį, OVH pasilieka teisę keisti paslaugų kainas, o klientas turi teisę su jomis nesutikti.
Žinoma, bet klientui nesutikus, jis tiesiog butų išmestas lauk.
Čia galioja principas, kad tiekėjas YRA TEISUS, o klientas yra NIEKAS.
Klientas užsakęs paslaugas, jų gali negauti, galima pakelti kainas, juk OVH dievai (čia tie prancūzai) o čia tik kažkokie klientai, kurie visai jiems neįdomūs.

Sory, nieko neturiu prieš ovh.lt suportą, nes nuo jų niekas nepriklauso.

Suprantu, kai klientai nepatenkinti tai jiems tikrai nelabai malonu dirbti.
Žinoma jūs irgi turit galimybę rintis ar dirbti OVH ar ieškoti kitos įmonės.

InA_OvH
09-04-2013, 02:11 PM
Dėl galimų IP kainų svyravimų buvo paskelbta liepos mėn.: http://forum.ovh.lt/showthread.php?t=837: "artimiausius 3-4 metus IPv4 kaina turėtų svyruoti nuo 1.00 Lt/mėn. iki 3.50 Lt/mėn. Bet tai priklausys nuo IPv4 kainos rinkoje, nuo apmokestinamų IPv4 adresų skaičiaus ir nuo mūsų poreikio įsigyti naujų IPv4 kas mėnesį."

Jeigu OVH kelia IP adresų kainas, tai tik įvertinus visą padėtį rinkoje. Mes suprantame, kad tokie svyravimai gali mažinti stabilumą, bet pagal sutartį, OVH pasilieka teisę keisti paslaugų kainas, o klientas turi teisę su jomis nesutikti.

Arturas-M
09-04-2013, 01:07 PM
Man nereikia nei dovanų, nei kažkokių lojalumo programų. Man reikia užtikrintumo, ryte pabudus nenoriu landžioti po forumą, sąskaitas ir ieškoti eilinės naujienos, dėl kurios reikia keisti savo planus ir užsiimti situacijos lyginimu. Man būtina planuoti savo išlaidas iš anksto. Savo apskaitoje matau 268 IP adresus 469+PVM= 567,49 Lt ar 938+PVM= 1134,98 Lt mano supratimu skirtumas yra juntamas. Už 469 Lt be PVM galima išnuomuoti 45 vienetus Kimsufi 2G, kad taip jums būtų suprantamiau.... Pabandykit savo kišenei pateikti tokias staigmenas, pažiūrėsiu į savijautą....

InA_OvH
09-04-2013, 12:31 PM
Jeigu OVH kelia kainas, paprastai tai kompensuojama kitomis paslaugomis/nuolaidomis. Pvz., nuo rugpjūčio mėn. užsakytiems serveriams veikia IP adresų lojalumo programa: http://forum.ovh.lt/showthread.php?t=845, taip pat suteikiami lojalumo kreditai, mes tikrai vertiname lojalius klientus, o kur dar ir dovanos.

Arturas-M
09-04-2013, 11:28 AM
Citata InA_OvH raŔė
Faktiškai IP adresai nepabrango, jų kaina visada buvo 3.50 LTL, vėliau ją perpus sumažinome, dabar ta pati: 3.50 LTL /IP/ mėn.
Atsiprašau, jus gal maišu kas trenkė? IP iki 2011 pabaigos RIPE blokas turėjo vienkartinį mokestiį. Po to OVH vienašališkai sulaužė sutarį ir visus IP apmokęstino po 3,5 Lt + PVM už vienetą. Jau nusistovėjo tvarka, sumažino kainą. Valio, vis lengviau. Dabar vėl tik pyst ir vėl po 3,5 Lt už vienetą. Jūs ******i? Ką man daryti, pas mane dar likę virš 200 IP? Aš savo klientams jau vėl perskaičiavau kainas iš išsiuntinėjau džiugias žiniais. Matau tik vieną išeitį dingti iš OVH, prieš tai dar apsilankius vartotojų teisių komitete. Kaip Dievą myliu, sudėsiu į krūvą visus jūsų žavius pakeitimus. Man jau gana!

P.S. Pamatė OVH kad prisidirbo su serveriais už 3 Eurus ir kad šie serveriai niekada neatsipirks, nusprendė eilinį kartą nugręžti lojalius klientus. Tačiau šie taip pat turi kantrybę ir dabar jau jie pradės gręžti.....
P.S2 twiteriu niekada nesinaudojau ir nesiruošiu naudotis, aš esu paslaugas užsakęs OVH ir turiu teisę gauti visą informaciją asmeniškai, o OVH privalo apie viską informuoti iš anksto. Forumas irgi tik iš nevilties, mano turimi serveriai nėra tie, kuriems pagalba teikiama tik per forumą. Jeigu jūs gerbiamieji klientą, šiai dienai vis dar turintį įrašą manageryje:

Viso paslaugų: 84
Dedikuotų serverių skaičius: 45

ir žinote, kad šis klientas perparduoda serverius, nesugebate informuoti apie pasikeitimus iš anksto, tai jūsų kompanija pažeidžia Lietuvos Respublikos įstatymus ir kaip minimum neverta pasitikėjimo.

Dėl labai suprantamų priežasčių, aš negaliu iš karto su visais serveriais išsikelti, nes tai ilga procedūra, jau senai po truputį migruoju, siūlau klientams perimti serverius tiesiogiai ir tt. Šie paskutiniai du OVH ėjimai su DDoS apsauga ir vėl IP kainos kėlimas, padarė OVH paslaugas naudotinas tik tam tikrais atvejais, tai yra kai svetainės yra DDoS magnetai. Normalioms svetainėms OVH ne vieta. Per šią savaitę, jau du incidentai, kai svetainės nukentėjo nuo kaimyninio DDoS. Šiandien buvo tik vienas mano IP, prieš tai buvo visi serveryje esantys VPS. (RBX1) Internete jau pardavinėjama DDoS filtravimo paslauga - tai yra, OVH frontende, bekende bet koks kitas pasaulio serveris..... Pagal mano nuostatas, aš negaliu leisti, kad mano klientų svetainės neveiktų. Aš paranojiškai veju iš savo klientų tarpo visus pažeidėjus, tačiau normaliems klientams esu įsipareigojęs suteikti tik aukštos kokybės paslaugas. Buvau lojalus OVH klientu nuo pat OVH.LT atsidarymo. Paslaugos iki 2012 metų vasaros buvo kokybiškos. Nuo 2012 pabaigos prasidėjo cirkai, kurie tesiasi ir toliau. Šiai dienai OVH mane nuvylė galutinai.

InA_OvH
09-04-2013, 10:43 AM
Citata allis raŔė
Jei kalbame apie kainas, tai Jūsų įmonės kainų politika visiškai neprognozuojama.
Sveiki, apie kainų pasikeitimą klientai informuojami šiame forume, taip pat OVH.com twitter paskyroje.

allis
09-04-2013, 09:59 AM
Jei kalbame apie kainas, tai Jūsų įmonės kainų politika visiškai neprognozuojama.

Jei kas brangsta tai visiems, jei kas pinga tai tik naujiems klientams.

KS atpigo per pusę, bet tai neliečia tų kurie užsakė iki atpigimo.

Suporto paaiškinimas kad jei nenori mokėti brangiau užsakyk naują serverį, galbūt ir sukėlė tą vėlavimą, nes visi puolė keisti serverius.

Bet tai papildomos išlaidos, neaišku kada bus tas naujas serveris, po mėnesio ar kelių.Plius duomenų perkėlimas, plius turėsi mokėti už 2 serverius nors reikalingas tik vienas.

Visai neinformuojami klientai apie kainų pasikeitimą.

InA_OvH
09-04-2013, 09:23 AM
Citata allis raŔė
Dar ir IP adresai pabrango nedaug tik per pusę.
Faktiškai IP adresai nepabrango, jų kaina visada buvo 3.50 LTL, vėliau ją perpus sumažinome, dabar ta pati: 3.50 LTL /IP/ mėn.

allis
09-03-2013, 10:17 PM
Dar ir IP adresai pabrango nedaug tik per pusę.

Arturas-M
09-03-2013, 01:41 PM
Taigi, pastebėjau dar vieną naujovę, manęs tai kol kas neliečia, tačiau norėčiau sužinoti, kaip šioje situacijoje pasielgė OVH. Kanadoje esantys serveriai pabrango ~30%, man įdomu sužinoti, ar tiems, kurie turėjo analogišus serverius iš anksčiau, kainos taip pat tyliai pakilo paminėtu procentu, pakišus prieš mokėjimą naują sutartį, ar vis tik šioje vietoje OVH išliko korektiška

Levasc
09-02-2013, 03:59 PM
Plačiau apie naujoves čia:
http://forum.ovh.lt/showthread.php?p...gid=2#post2986

Apie šią paslaugą LT forume (čia) buvo pranešimas tačiau iš tiesų apie kainą užsiminta nebuvo.
Informacija, apie tai, kad tai yra mokama paslauga, buvo paskelbta ir pasiekiama kol kas tik prancūziškai. Informacija LT svetainėje atsiras artimiausiu metu.

Arturas-M
09-02-2013, 03:39 PM
O aš šios paslaugos prašiau? Aš nekeliu ginčo apie šios paslaugos naudingumą, lygiai taip pat nenneigiu, kad naujas HDD yra geriau už seną. Tačiau bet kuriuo atveju, save gerbiančios kompanijos informuoja apie bet kokius pasikeitimus iš anksto ir ne forume. Ypač jeigu kalba eina apie finansinius reikalus.
Vis tik galėtumėte suprasti, kad turint ~45 serverius, 3.5 x 45 + PVM ~190 Lt mėnesiui. Aš iš savo klientų šios sumos iš karto nepasiimsiu, tai reiškia pinigai iš mano kišenės... kaip vaikų darželis...

Levasc
09-02-2013, 03:28 PM
Pas mus netrukus atsiras pranešimas forume, originalas čia:
http://forum.ovh.com/showthread.php?t=90573

Tai yra pridėta kaina Anti-DDos, apie kuria jau buvo kalbėta.

Arturas-M
09-02-2013, 03:18 PM
Sveiki,

šiandien tikrinu serverių apmokėjimo būseną ir matau keistas sumas 108.50, 133.50, 143.50 ir kažkas panašaus. Tai yra, visoms painėtoms sumoms +3.50 Lt. Čia kaip suprantu papildomas apmokestinimas už tuos serverius po 3 EUR?

OVH nenustoja mane stebinti, tai jie keičia sutartis kada nori ir kaip nori, tai keičia kietus diskus be leidimo ir prašymo ir jeigu reikia duomenų, tai būk malonus už spekuliatyvinę kainą nusipirk tą diską iš jų (~700 Lt 1 TB disko kaina gaunasi), tai prie serverio kainos prisumuoja +3.5 Lt. Kokios dar naujienos laukia? Gal galima būtų naujienų perspektyvinį planą gauti iš anksto?