OVH Community, your new community space.

OVH.BIZ: atviras alfa


oles@ovh.net
11-27-2009, 04:12 PM
Laba diena,

Ovh.biz – tai „šokoladinio mažylio“ ("chocolat baby" ) tipo projektas. Turiu galvoje, jog mes ieškome šviesos, kad neatsilaužtume į sieną...

Tam, kad atrastume tą šviesą, mums reikia jūsų nuomonės ir atsiliepimų. Būtent taip! Visada! Tai visa ko pagrindas! Taigi po vieno mėnesio „uždaras alfa“ vystymo su šimtu alfa testuotojų projektas pagaliau tampa „atviru alfa“! Tai reiškia, kad, jei jūs turite Ovh prisijungimo ID, galite taip pat dalyvauti šiame mūsų testavime. Ir kaip visada – kviečiame pateikti mums jūsų atsiliepimus bei nuomones.

Šis projektas yra alfa stadijoje – taigi šokoladas vis dar skystas.

Šiuo metu mes daugiausia testuojame mechanizmą (variklį) ir bandome išsiaiškinti jūsų nuomonę. Pvz. „aš norėčiau daugio to“ arba „man labiau patinka šitaip“ ir pridedame vis daugiau funkcijų. Taip pridedame tai, kas naudinga mūsų nuomone.

Tikimės, kad vasario mėnesį jau turėsime projekto beta versiją su emocine prieiga (ką? Ką jis čia kalba?). Šis projektas suteiks naujų perspektyvų (kas nori paspausti rankas) sutelkti sistemų administratorius ir plėtotojus (kurie nori naudoti klaviatūrą) vienam projektui (su ar be rankų paspaudimo).

2 žmonės. 1 sąsaja.

Būtent toks projekto „šokoladinis mažylis“ apibrėžimas.

Jei norite sužinoti daugiau:
http://www.ovh.biz

Laiškų konferencija:
ovh.biz@ml.ovh.net
ją užsiprenumeruoti: ovh.biz-subscribe@ml.ovh.net

Pagarbiai
Octave