OVH Community, your new community space.

SSL jūsų svetainei


oles@ovh.net
07-24-2013, 02:56 PM
Sveiki,

Mums dažnai užduoda klausimą „Kaip galiu įdiegti asmeninį SSL sertifikatą bendroje svetainių priegloboje?“ Klientai taip pat apgailestauja, kad OVH nebesiūlo SSL.

Nusprendėme atsigręžti į SSL rinką, bet pateikti kitokį pasiūlymą, visiškai automatizuotą, veikiantį be jokių kliento reikalavimų.

Pasiūlysime įdiegti dedikuotą IPv4 (IPv6 pasirinktinai nemokamai) svetainėje už 49,99 EUR/metams. Šiame IPv4 bus įdiegtas SSL DV sertifikatas, vėliau iš naujo sukonfigūruosime svetainės DNS ir galėsite naudoti šį naują IP vietoj svetainės IP.

Įrangos lygmeniu paslauga paremta didelio našumo šifravimo kortomis, todėl paslauga su SSL veikia lygiai taip pat greitai, kaip ir be SSL. Mes nenaudojame serverio CPU, kad SSL veiktų. Infrastruktūra dubliuojama master/slave principu, užtikrinant aukštą pasiekiamumą ir 99.999% SLA.

Paslauga siūloma už 49,99 EUR/metams užsakant naują svetainių talpinimą. Artimiausiu metu tvarkytuve v6 pasiūlysime SSL parinktį visoms jau veikiančioms svetainėms.

Paslauga puikiai tinka el. prekybos svetainėms, kurioms tikrai reikia SSL, perpardavėjams, kurie galės pasiūlyti pridėtinę vertę – didelio našumo techninį pasiūlymą – klientams, naudojantiems SSL serveryje su standartiniu CPU. IPv4/IPv6 – tai dedikuotas svetainės IP, todėl unikalus ir gerina jūsų rezultatus paieškos sistemose.

Techniškai kalbant, jūsų domenui generuojame SSL sertifikatą, vėliau jį automatiškai diegiame infrastruktūroje. Jūs negalėsite atkurti failų su privačiu raktu ir sertifikatu (tai saugumo klausimas, susijęs su domeno perėmimu).

Šiuo metu nagrinėjame galimybę naudoti EV sertifikatą, kainuosiantį brangiau. Tačiau EV kūrimo procedūra sudėtingesnė ir reikalauja daugiau patvirtinimų rankiniu būdu. Bet kuriuo atveju, nesiūlome diegti išorinio sertifikato mūsų infrastruktūroje.

Jeigu ši paslauga jums įdomi su VPS, dedikuotu serveriu ar Dedicated Cloud, praneškite mums apie tai.


Išsamesnė informacija:
http://www.ovh.com/fr/ssl/

Draugiški linkėjimai,
Octave