OVH Community, your new community space.

RIPE IP kaina


oles@ovh.net
07-23-2013, 12:42 PM
Sveiki,

2012 m. pabaigoje pradėjo trūkti IPv4 adresų. Todėl pradėjome apmokestinti IPv4, kad galėtume juos perpirkti ir niekada nepritrūktų adresų jūsų projektų tęstinimui užtikrinti.

Kaip jau paskelbėme, pageidaujame, kad IPv4 kaina atspindėtų pasiūlos ir paklausos tendenciją, atsižvelgiant į tai, kad turime vis daugiau apmokestinamų IPv4. Pagal šią lygtį, šiandien galime sumažinti IPv4 kainą nuo 3.50 Lt/mėn. /IP RIPE iki 1.75 Lt /mėn. /IP RIPE.

Manome, kad kas pusmetį viską vertinsime iš naujo, atsižvelgdami į poreikį investuoti, kad įsigytume naujų IPv4. Todėl manome, kad artimiausius 3-4 metus IPv4 kaina turėtų svyruoti nuo 1.00 Lt/mėn. iki 3.50 Lt/mėn. Bet tai priklausys nuo IPv4 kainos rinkoje, nuo apmokestinamų IPv4 adresų skaičiaus ir nuo mūsų poreikio įsigyti naujų IPv4 kas mėnesį.

Šiandien galime iš naujo įvertinti IPv4 adresų kainą ir todėl, kad įgyvendiname tinklo apsaugą nuo spam. Kaip visiems žinoma, spameriai dievina nebrangius IPv4 ir daugelį jų naudoja spam siųsti. Jau po kelių savaičių galėsime blokuoti spam realiu laiku, todėl prieš galutinį IP įtraukimą į juoduosius sąrašus, nusprendėme, kad IP kaina turi būti labai patraukli.

Jau veikiančių IPv4 adresų kaina taip pat sumažės nuo 3.50 Lt iki 1.75 Lt, kaip ir visų pasiūlymų IP failover ir RIPE IP.

ARIN dar netrūksta IP adresų, todėl ARIN IP yra nemokami.

Draugiški linkėjimai,
Octave