OVH Community, your new community space.

Darbų pabaiga


oles@ovh.net
07-23-2013, 10:16 AM
Sveiki,

Nuo 2013 m. pradžios sunkiai dirbame, kad įgyvendintume šiuos 2 projektus:
- patobulinti mūsų Europos tinklą;
- pastatyti RBX6, GRA1, BHS2 ir SBG2.

Tinklas
--------
Per dvejus metus mūsų tinklo pralaidumas pasiekė įspūdingą augimą. 2013 m. pradžioje kas mėnesį stipriai didinome tinklo pralaidumą, tačiau ne taip greitai vykdėme vidaus darbus. Taigi nusprendėme pakeisti tinklo pralaidumo taisykles, kad per 4 mėnesius pagaliau pereitume prie nuosekliosios 100G jungties.

Užbaigėme darbus RBX/LDN/AMS/BRU ir RBX/PAR/GRA/LDN/RBX. Praėjusią savaitę atlikome paskutinį atnaujinimą PAR/SBG/FRA. Taigi vėl pravėrėme užtvaras. Mūsų tinklo pajėgumas jau nebe 2 Tbps, o 5 Tbps ir labai greitai gali pasiekti 10 Tbps, užtikrinant neįtikėtiną Mbps kainą..

Duomenų centrai
---------------
Kaip jau paskelbėme, nuo balanždio mėn. visų mūsų duomenų centrų užimtumas siekia 95%. Paspartinome naujų duomenų centrų statybą, kad atsakytume į jūsų poreikius ir žinojome, kad naujus duomenų centrus turėsime liepą/rugpjūtį..

Pasiekėme rezultatų: po trijų savaičių užbaigsime darbus GRA1 ir BHS2, o SBG2 planuojame užbaigti metų pabaigoje. Jau greitai pradėsime statyti RBX6. Taigi vėl turime vietos augimui stebėti. Mūsų duomenų centruose jau galima sutalpinti nebe 150 tūkst., o 250 tūkst. serverių.


Strategija
----------
Per metus nebeišleisime 2 ar 3 gamų serverių. Tai reikialauja tikslaus sinchronizavimo ir nemažai laiko tarp sprendimo ir paskelbimo. Nuo šiol atliksime tik nedidelius pakeitimus. Be to, rinka vystosi sparčiau ir turime pritaikyti savo greitį. Taigi kiekvieną savaitę, kasdien kažkas gali tobulėti..

Draugiški linkėjimai,
Octave