OVH Community, your new community space.

vRack 1.5 2.0


oles@ovh.net
06-27-2013, 03:12 PM
Sveiki,

Prieš 3-4 metus pradėjome teikti virtualios spintos paslaugą: vRack. Tikslas - pasiūlyti privatų tinklą tarp RBX serverių.

Dabar siūlome Dedicated Cloud, VPS, BigData, taip pat plėtojame pCI 2013. Turime 12 duomenų centrų Prancūzijoje ir Kvebeke, tarp jų mažiausias atstumas – 200 km. Turime nuosavą tinklą 20 buvimo taškų pasaulyje. Siūlome ADSL, VDSL ir SDSL.

Ir jūs naudojate visas šias paslaugas. Ačiū! Vėliau siunčiate mums atsiliepimus, ką turėtume patobulinti.
Keletas jūsų pasiūlymų:

- Valdyti Cloud Hybrid su Dedicated Cloud, pCI, VPS ir dedikuotu serveriu.

- NAS-HA privačiame tinkle, jungtis su dedikuotu serveriu ir Cloud, iš bet kurio duomenų centro.

- Infrastruktūros be viešojo tinklo, tik privatus tinklas su plėtiniais per VPN, ADSL, VDSL, SDSL ar Dedicated Connect viename iš mūsų buvimo taškų, naudojant 1G ar 10G jungtį.

- Pagrindinės infrastruktūros sujungimas su DRP infrastruktūra kitame duomenų centre.

- Saugojimas ir archyvavimas su privačia jungtimi, t.y. be viešojo tinklo.

Naudojant mūsų paslaugas labai dažnai pasitelkiama VPN sąvoka: jūs turite savo infrastruktūras ir pageidaujate naudotis mūsų paslaugomis, bet privačiai. Taip, saugumas yra svarbu..

Taigi privatus tinklas, jungiantis jūsų paslaugas jūsų įmonėje + VPN (per IPSec, ADSL, VDSL, SDSL ar Dedicated Connect) – mes norime tai įgyvendinti naujoje vRack versijoje. Tai bus 1.5 ir 2.0 versijos.

Daug diskutavome su konstruotojais, aiškinome savo poreikius, bet neradome įdomios technologijos, kuri leistų visa tai daryti, tuo pat metu užtikrinant plečiamumą, dubliavimą, low latency ir t.t. Trumpai tariant, tikėjomės visko, kad galėtume ir toliau jums siūlyti vRack 1.0 ..

... iki tos dienos, kai..
----------------------

Pasirašėme nemažai konfidencialumo susitarimų, kad pirmi Europoje turėtume prieigą prie naujausių privataus tinklo technologijų, kurios pasirodys jau po kelių savaičių/mėnesių. Šiandien negalime jums pasakyti, kokią įrangą pasirinkome, kadangi ji dar neparduota.

Esame unikalūs šios technologijos klientai Europoje. JAV turime vieną konkurentą, kuris, regis, taip pat ją testuoja ir jau pradėjo skleisti informaciją apie "Hybrid Cloud" .. Nei vienas iš mūsų konkurentų Europoje dar nežino, apie ką kalbama. Mes taip pat negalime pasakyti, su kuo pasirašėme. Mūsų manymu, po 3 metų ši naujausia technologija sudarys tinklo pagrindą duomenų centruose ir niekas nebediegs tokių tinklų kaip šiandien. Tai visai kas kita ir džiaugiamės, kad sėkmingai judame šia kryptimi.

Užsisakėme motinines plokštes, kurios pasieks OVH nuo liepos 15 d. Mums gali prireikti 6 savaičių, kad įdiegtume šį privatų tinklą tarp visų mūsų duomenų centrų ir tarpusavyje apjungtume visas paslaugas. Kalbant apie dedikuotus serverius, EG/MG serveriams aktyvuosime 2-ąją tinklo jungtį 1G, o HG – 10G. Kad paspartintume mainus tarp duomenų centrų, nutolusių vienas nuo kito daugiau kaip 200 km. atstumu, suteiksime leidimą MTU 9000, tai turės tiesioginę įtaką maksimaliam tinklo pralaidumui, kurį galėsite pasiekti tarp Europos ir Kvebeko, ir netgi Europoje tarp RBX ir SBG duomenų centrų. Tai neturės įtakos mainams toje pačioje zonoje, kadangi vėlinimas mažas. Be privataus tinklo, mes jums pasiūlysime viešuosius IP, kaip 1.0, taip pat prieigą per VPN (IPSec).

Jūs taip pat turėsite ACE/IP LB/Anycast parinktį, galėsite valdyti infrastruktūrą tarp BHS GRA RBX ir SBG naudodami tą patį IP, paskelbtą 4 vietose, ir infrastruktūras kiekviename iš duomenų centrų, tarpusavyje sujungtų privačiu tinklu. Rugpjūčio pab. numatyta vRack 1.5. Kiekvienam klientui daugiausiai 10 privačių tinklų.

vRack 2.0 pasirodys 2014 m. pradžioje, bus įdiegtas privatus tinklas 20 buvimo taškų pasaulyje, xDSL, padidinsime privačių tinklų skaičių iki 4000 kiekvienam buvimo taškui ("per end point"), t.y. kiekvienam serveriui ar Dedicated Cloud. Neribojama klientui. Yra daugybė kitų dalykų, bet mus įpareigoja konfidencialumo susitarimai, todėl negalime atskleisti viso šios naujausios technologijos galingumo.


vRack 1.5
---------------
vRack 1.5 BETA startuoja liepos viduryje, o nuo rugsėjo 1 d. tai bus stabili versija, veiksianti BHS, GRA, RBX ir SBG ir leisianti apjungti dedikuotus serverius su Dedicated Cloud ir pCI 2013, bet kuriame duomenų centre. Pasiūlysime VPN, viešuosius IP ir ACE.

Išsamiau
-------
Dedikuotų serverių lygmeniu, vRack 1.5 prieinama tik EG, MG ir HG serveriams.

Į serverio kainą įskaičiuota:
- 10 Mbps tinklo pralaidumas ir tik 1 privatus tinklas. Galėsite testuoti ar plėtoti.

Su PRO parinktimi:
- klientui garantuojamas 1 Gbps/10 Gbps tinklo pralaidumas ir 10 privačių tinklų

Dedicated Cloud lygmeniu, vRack 1.5 prieinama pagal nutylėjimą.
Tik 1 privatus tinklas.

Kaina
----
Kad galėtume ir toliau investuoti ir išlaikyti šį didžiulį naują visiškai dubliuojamą tinklą, esantį visame pasaulyje ir sudarytą iš begalės naujų 10G/10G jungčių mūsų duomenų centruose, nusprendėme pakeisti PRO parinkties kainą :

- Nuo rugsėjo 1 d. EG ir MG serverių PRO parinktis kainuos nebe 15 EUR/mėn., o 30 EUR/mėn.
- HG serverio PRO parinkties kaina liks 50 EUR/mėn.

Nuo rugsėjo 1 d. padidinsime Dedicated Cloud paslaugos kainą +15 EUR/mėn.

vRack 2.0
---------------
2014 m. pradžioje užbaigsime privataus tinklo diegimą visuose buvimo taškuose. Tikslas – suteikti optinį pluoštą klientams, pageidaujantiems dedikuotos ir privačios jungties prie duomenų centrų per 1G ir 10G jungtis. Taip pat galėsime integruoti ADSL, VDSL ir SDSL. Siekiame pasirašyti partnerystės susitarimą su operatoriumi, kad pergrupuotume strateginių klientų pastatus, t.y. klientų, kurie pageidauja pasilikti savo infrastruktūrą, naudoti mūsų paslaugas naujiems projektams ar esant perpildymui. Prancūzijoje, Kvebeke ir JAV. 4 000 privačių tinklų Dedicated Cloud ir 100 privačių tinklų pCI paslaugai. Taip pat įtrauksime VPS su 10 privačių tinklų kiekvienam VPS.

O vRack 1.0?
-----------------
Kai tik bus prieinamas vRack 1.5, pradėsime perkelti visus klientus iš vRack 1.0 į 1.5. Privalumas tas, kad 2 paslaugos galės veikti tuo pat metu, todėl migravimas vyks sklandžiai.

Draugiški linkėjimai,
Octave