OVH Community, your new community space.

DS 2013 Reloaded Cloud Hybrid Ready


oles@ovh.net
06-26-2013, 06:30 PM
Sveiki,

Tobuliname savo dedikuotus serverius ir jau galime jums pasiūlyti naują gamą "2013 Reloaded".


Poreikis
------

Peržiūrėjome jūsų atsiliepimus apie ankstesnius pasiūlymus, kad technine prasme geriau suprastume jūsų poreikius. Norėjome suprasti visus jūsų „kodėl?“. Tai pagrindinis klausimas. Trumpai tariant :-)


Pastebėjome keletą bendrų jūsų poreikių tendencijų:

- Vis daugiau jūsų pereina prie mūsų Cloud pasiūlymų, bet kartais reikia labai daug I/O diskų virtualioje mašinoje. Siūlome tikras SSD saugyklas, tačiau kartais ir tiek I/O nepakanka. Jūs pageidaujate galimybės prisijungti prie Dedicated Cloud/pCI/VPS su dedikuotu serveriu. Dedicated Cloud puikiai tinka, jeigu norite greitai įdiegti virtualias mašinas, o serveris puikiai tinka, kai reikia duomenų bazės ar „tik geležies“.

- Jūs pageidaujate naudoti tokias paslaugas kaip NAS-HA, bet privačiame tinkle, taip pat jomis dalintis su dedikuotu serveriu ir infrastruktūromis kituose OVH duomenų centruose.

- Daugelis pageidauja infrastruktūrų be viešojo tinklo (!!). Tik privatus tinklas. Vis daugiau įmonių perkelia duomenis į debesis serveriuose ar Cloud, bet nepageidauja viešųjų IP. Jie nori prieigos prie savo infrastruktūrų per privatų tinklą, naudojant VPN, dedikuotą ADSL/VDSL/SDSL ar 1G/10G optinio pluošto jungtį.

- Taip pat pageidaujate serverių virtualizacijai su nemokamu VMware ESXi, t.y. daugiausiai 32 GB RAM ir daug I/O disko, kad galėtumėte talpinti kuo daugiau virtualių mašinų serveryje.

- Gavome užklausų dėl Tier-4 serverių, t.y. ypatingos svarbos serverių: kiekvienam serveriui suteikiami 2 tikri elektros įvadai, daug CPU ir RAM resursų, kad veiktų programinė įranga, kuri negali būti optimizuota.

- Labai daug užklausų dėl DRP infrastruktūrų (veiklos atkūrimo planas). Tai dviejų tipų architektūra:

- klientas pats administruoja pagrindinę infrastruktūrą savo įmonėje ir siekia perkelti į išorę antrinę infrastruktūrą naudodamas privatų tinklą;

- klientas administruoja pagrindinę infrastruktūrą OVH ir siekia talpinti antrinę infrastruktūrą kitame OVH duomenų centre, taip pat valdyti abi infrastruktūras jungiantį privatų tinklą.

- Įmonės turi labai daug duomenų/archyvų, kuriuos galima saugoti mūsų infrastruktūrose (dedikuotame serveryje, pCS, pCA), ir dėl rezervinio kopijavimo poreikių pageidauja privačios jungties su mūsų infrastruktūromis, tarp daugybės duomenų centrų. Tikslas – maksimaliai apsaugoti mainus ir kuo geriau valdyti mūsų duomenų centruose laikomų duomenų konfidencialumą.

- Dėl teisinių priežasčių ir sutartinių įsipareigojimų, kai kuriems klientams reikia dedikuotuose serveriuose laikomų duomenų archyvavimo ir saugojimo paslaugos daugelyje duomenų centrų, kurių kiekvienas nutolęs nuo kito 200 km. Archyvavimas vykdomas reguliariais tarpais (kas valandą, kasdien, kas savaitę, kartą per mėnesį).


Apibendrindami kai kuriuos „kodėl?“, galime pateikti 2 punktų santrauką:

- tobulinti dedikuotų serverių saugyklos našumą;

- tobulinti virtualios spintos ("vRack") paslaugą – pateikti naujo tipo vRack, kurią pavadinsime vRack 1.5 ir vRack 2.0


Reloaded
--------

Kimsufi serverių gama kuo puikiausiai atsako į jūsų poreikius, jei reikia serverio asmeniniam naudojimui su 1 ar 2 diskais, daugiau ar mažiau CPU ir RAM. Šios gamos nebetobuliname.


SP serveriai gerai parduodami ir kuo puikiausiai atsako į įmonės ar žiniatinklio agentūros svetainių talpinimo poreikius. Tai gera platforma virtualizacijai, taip pat archyvams ar rezervinėms kopijoms saugoti.

Tačiau SP gamoje trūko našaus serverio RAID-HARD. Todėl šią gamą papildėme "SP RAID-HARD" serveriu (350 Lt be PVM/mėn.) su Xeon, 32 GB RAM, 2 diskais ir 100 Mbps tinklu.


EG gama taip pat stipriai tobulinama, siekiant ją pritaikyti nemokamam VMware ESXi, todėl perėjome nuo 64 GB prie 32 GB. Kalbant apie RAM, MG gama nesikeičia. Abiem atvejais išlaikome puikų E5-1620 ir E5-1650, atitinkamai 4c/8t ir 6c/12t.

Tačiau visiškai keičiame saugojimo platformą, pridėjome naujausios kartos MegaRaid 9271, 1 GB operatyviosios atminties, 6 Gbps ir 3 parinktis:

- CacheVault

- FastPath

- CacheCade

Taigi siūlome šių konfigūracijų 4 EG ir 4 MG serverius:

- 2x2 TB, RAID-HARD, CacheVault

- 2x160 GB SSD Intel DC S3500, RAID-HARD, CacheVault, FastPath

- 2x2 TB, RAID-HARD, 1x80 GB SSD, CacheVault ir CacheCade

- 2x600 GB SAS, RAID-HARD, 1x80 GB SSD, CacheVault ir CacheCade

CacheVault – tai naujausia technologija, pakeičianti bateriją RAID-HARD plokštėje. Nuo šiol naudojame ypatingai sparčią flash atmintinę, leidžiančią saugoti duomenis esant elektros tiekimo nutrūkimui. Mums nebereikia keisti baterijų kas dvejus metus.

FastPath leidžia efektyviau naudoti SSD diskus tobulinant I/O.

MegaRaid plokštės valdoma CacheCade užtikrina našų SSD veikimą didelės talpos diskuose. Tai Hybrid konfigūracija, vis dažniau tiesiogiai naudojanti SSD diską, bet pagrindinei saugyklai naudojanti SATA/SAS diskus. Turėdami šių 2 technologijų derinį galime pasiūlyti geriausią I/O našumą rinkoje.


mHG ir toliau lieka su 128 GB ir 256 GB, RAID-HARD ir 10G tinkle, be konkurencijos.


HG gama iš esmės patobulinta. Iki šiol naudojome korpusus su aktyviais backplanes. Taip galime automatiškai pataisyti diskus ir valdyti iki 36 diskų serveryje. Ši platforma labai brangiai kainuoja, todėl ją pavadinome BiG-HG. BiG-HG siūlome su 12, 24 ar 36 diskais, arba "custom" versijos. Kad patobulintume serverio HG disko ir CPU našumą, nekeisdami pagrindinės kainos 1045 Lt be PVM/mėn., naudojame naują korpusą, leidžiantį išsiplėsti iki 4 diskų (vietoje 36).

Rezultatas: siūlome HG su 2 ypatingo galingumo CPU E5-2670 12c/24t, 128 GB RAM ir EG/MG tipų diskais:

- 2x1 TB SAS, RAID-HARD, CacheVault

- 2x160 GB SSD Intel DC S3500, RAID-HARD, CacheVault, FastPath

- 2x1 TB SAS, RAID-HARD, 1x80 GB SSD, CacheVault, CacheCade

- 2x600 GB SAS, RAID-HARD, 1x80 GB SSD, CacheVault, CacheCade

Taip atsakėme į pirmą punktą: tobulinti saugyklos našumą.

Daugiau informacijos:

http://www.ovh.lt/dedikuoti_serveriai/

Reloaded gama taip pat apima šiuo metu plėtojamas virtualias spintas vRack 1.5 ir vRack 2.0. Apie tai papasakosime rytoj.

Draugiški linkėjimai,
Octave