OVH Community, your new community space.

P19, RPS ir mC


oles@ovh.net
05-02-2013, 12:02 PM
Sveiki,

Visi geri dalykai kartais turi pabaigą.

Praėjusią savaitę informavome P19 klientus (taip taip, dar liko 1200 veikiančių serverių, pačiam seniausiam… 12 metų!), kad turėsime nutraukti dedikuotų serverių nuomos ir talpinimo (!!) paslaugų teikimą P19 duomenų centre, kuriam po kelių mėnesių sukaks 10 metų. Šis duomenų centras bus atnaujintas technologiniu lygmeniu. Mes jį plačiai naudosime tik svetainių talpinimo paslaugai, kuri šiuo metu teikiama 4 dedikuotuose pCC. Mes pridėsime dar 4 pCC, kad pasiūlytume privatų svetainių talpinimą… Taip mūsų klientai galės išlikti managed aplinkoje, turėti dedikuotų ir privačių resursų.

Darbus pradėsime po kelių savaičių ir užbaigsime po 18 mėnesių (per 6 mėnesius perdarysime 3 sales, vėliau valdysime svetainių talpinimo paslaugų migravimą tarp salių).

P.S. El. pašto paslauga bus perkelta iš P19 į GRA duomenų centrą jau nuo šių metų pabaigos. P19 – tai nedidelis duomenų centras, kuriame talpinama tik… 12000 serverių.

Nuo 2011 m. nebeparduodame RPS dėl duomenų saugumo priežasčių ir pageidaujame nebeteikti šio pasiūlymo esamiems klientams. Failų saugykloms jau daugiau nei 3 metai ir jas reikia atnaujinti siekiant išvengti galimų gedimų ir duomenų praradimų. Mes pageidaujame sustabdyti šios paslaugos teikimą.

MiniCloud (mC) paslauga bus sustabdyta dėl tų pačių priežasčių kaip ir RPS. 2011 m. įdiegėme savo pirmąją cloud infrastruktūrą ir… ji netobula.

P.S. pCI 2013 iš pradžių bus galima užsisakyti GRA, vėliau SBG ir BHS duomenų centruose.

Dėkojame visiems klientams, kurie visus šiuos metus pasitikėjo P19, RPS ir mC. Šių trijų pasiūlymų nebeliks, bet juos kompensuoja daugybė kitų paslaugų: KS, SP, EG, MG, HG, VPS, pCC, pCI ir t.t.

Jeigu už šias paslaugas susimokėjote iš anksto, mes jums grąžinsime sumokėtą skirtumą išankstinio apmokėjimo taškais ar pavedimu.

Nuoširdžiai,
Octave