OVH Community, your new community space.

Pristatymai


oles@ovh.net
11-14-2009, 11:28 AM
Laba diena,

EG SSD ir MG SSD serverių pristatymo vėlavimai sumažėjo 50%. Šiuo metu vėluojame pristatyti 100 serverių. Tai bus įvykdyta artimiausiu metu. Manome, kad visas likusias dalis gausime pakankamai greitai, kadangi apkrova tiek pas gamintojus, tiek pas tiekėjus buvo išlyginta. Lapkričio pabaigoje jau planuojame turėti galimybę pristatyti VISUS serverius „realiuoju laiku“.

Kalbant apie HG 2010-10G – mus tikrai nustebino jūsų užsakymų gausa. Nesitikėjome jų tiek daug. Šiandien vis dar turime šiek tiek vėlavimų, kuriuos stengiamės kuo greičiau anuliuoti, pasinaudodami daugiau nei vienu tiekėju (vietoj to, kad ir toliau tikėtume tuo, ką mūsų tiekėjai žada). Nebekartosime tų pačių klaidų. Turime labai labai daug tiek sistemų su 20TB, tiek 50TB ar 100 TB užsakymų. Bandome industrializuoti šiuos pristatymus, kadangi vienas serveris su 100 TB – tai 100 ar 200 diskų vienu metu... vietoj 100 ar 200 serverių su 1 arba 2 diskais... Šiuo metu dirbame ties atsargų valdymo sistema, kad galėtume sėkmingai įvykdyti tokio tipo užsakymus ir garantuoti jums patrauklius pristatymo terminus.

Visa kita pristatoma gerai. Vidinių priemonių pakeitimai veikia gerai ir mes turime vis mažiau ir mažiau pristatymo problemų (žr. mano paskutinį laišką). Tačiau ir toliau dirbame su naujausiais Linux, Solaris, Windows operacinių sistemų komponentų paketais, juos labiau pritaikydami duomenų saugojimui. Dar yra nemažai darbo, kadangi tai labai tikslūs, kompleksiniai komponentų paketai, kuriuos mes jus pateiksime supaprastintus iki kelių spragtelėjimų. Pavyzdžiui, 8 iš 10 HG bus parduoti su Windows... Intensyviai dirbame ties tuo, kad galėtume jums pasiūlyti Windows Storage Server vienu spragtelėjimu.

Bendrai kalbant, viskas vyksta greitai. Pavyzdžiui, paskutinį mėnesį mes gavome 4674 serverių užsakymus, iš kurių 4596 pristatėme per 30 dienų. Likę 78 serveriai buvo paruošti lapkričio pradžioje (arba vis dar laukia pristatymo, liko 43 serveriai). Vis tik žinome, kad OVH negali paruošti pristatymui daugiau kaip 5000 serverių per 30 dienų. Reikia sekti planavimus, atkreipti dėmesį į terminus bei finansinius duomenų centrų, elektroninių prietaisų, skirtų perduoti nenutrūkstamą elektros energiją salių, generatorių, maršrutizatorių, komutatorių, spintų, pagrindinių plokščių, poreikius. Pavyzdžiui, elektros energijos galios padidinimo terminai EDF lygmenyje – tam reikalingas speciali sutartis, prieš ją sudarant laukia 6 mėnesiai nuodugnių tyrinėjimų bei 12 mėnesių sunkaus darbo. Taigi iš viso – 2 metai darbo. Nekalbant apie kainą: pasirašome tuojau pat ir šypsomės... Jei mes veršimės dar greičiau, kažkuriuo metu būsime „užblokuoti“, kadangi kažko kažkur paprasčiausiai pritrūksime.

Būtent dėl šios priežasties, jei kartais planuojate užsisakyti serverį kitą savaitę ar kitą mėnesį , įspėkite mus šiek tiek iš anksto. Kadangi nuo pat rugsėjo pradžios situacija visur yra labai įtempta. Krizė prisilietė ir čia, tad joks tiekėjas neturi jokių atsargų. Reikia pateikti užsakymus ir palaukti, kol produkcija bus pagaminta, ir tik vėliau – pristatyta. Kalbant apie mus, mes stengiamės turėti nuosavas vidines atsargas, tačiau tik 5000 serverių pristatymams per mėnesį. Šiuo metu nieko daugiau padaryti negalime. Norint pristatyti daugiau nei 5000 serverių, reikia investuoti daugiau pinigų, taigi reikės didesnio pelno, o didesnis pelnas – didesnė kaina. O šito mes tikrai nenorime. Taigi su dabartine kaina negalime pristatyti daugiau nei 5000 serverių per mėnesį. Tai pusiausvyra, kuri atitinka tiek realybę, tiek rinkos tendencijas. Taip pat – 5000 serverių – tai jau labai daug, tačiau mes nesame tikri ar jų užteks, kad būtų patenkinti visi jūsų poreikiai artimiausią savaitę ar artimiausią mėnesį. Bet kokiu atveju – planuokime serverius šiek tiek iš anksto, juk niekada negali žinoti.


Pagarbiai
Octave