OVH Community, your new community space.

VPS: Stop & go


Gyvai
04-30-2013, 10:08 AM
Sveiki,

Jau keletą dienų susiduriame su naujiems klientams suteiktų VPS 2013 stabilumo problemomis. Prieš keletą savaičių suteikti VPS 2013 veikia be problemų. Problema atsirado maždaug prieš 10 dienų ir kasdien tampa vis rimtesnė. Skubos tvarka sprendžiame su vCloud 5.1 ir 1000v susijusias klaidas, kurios atsirado veikiančiuose VPS dėl įvairių klientų atliekamų veiksmų.

Taigi nusprendėme sustabdyti naujų VPS pardavimus tol, kol bus sprendžiama problema. Tai gali užtrukti 7-8 d., t.y. nuo kito antradienio ar trečiadienio galėsite vėl užsisakyti kokybiškai veikiančią paslaugą. Savaime suprantama, su gedimais susidūrę klientai galės visą mėnesį nemokamai naudotis paslauga.

Per šias 7-8 d. padalinsime VPS infrastruktūrą į daugybę smulkių infrastruktūrų. Tai bus atlikta rytoj ryte, todėl numatytas 60-180 sekundžių VPS paslaugos neveikimo laikas. Naujiems užsakymams naudosime naują maksimalų infrastruktūros dydį (konstruotojų duomenys… neteisingi). Vėliau dar kartą koduosime visus robotus ir API, kad suteiktume galimybę tiesiogiai naudoti vSphere vietoj vCloud. 9 asmenys tai atliks per 2-3 dienas. Kitas 2-3 dienas testuosime valdymo sąsają/api ir einamąsias operacijas (diegimą iš naujo, momentines kopijas). Taigi kitą trečiadienį jau nieko negirdėsime apie VPS problemas. Atliekant šiuos darbus tikėtina, kad valdymo sąsajoje/api bus tam tikrų neįprastų problemų/klaidų. Tai normalu: mes ją iš naujo koduojame.

Mums neįprasta imtis tokių radikalių sprendimų ir uždrausti teikti užsakymus, bet mūsų idėja – sutelkti visus resursus problemai išspręsti. Be to, kad suvaldytume naujų užsakymų srautą (svarbu), negalėjome greitai peržiūrėti visos infrastruktūros, kaip tai padarysime dabar.

Atsiprašome dėl šių gedimų.

Ir prie darbo. Turime daugiausiai 8 dienas. Jau pradedam.

Draugiški linkėjimai,
Octave