We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

10 metų

Levasc
11-04-2009, 02:21 PM
Citata vagiz raŔė
sveikinu!
Dėkojame visiems už sveikinimus! OVH tikrai smagu juos gauti

drakaz
11-04-2009, 02:01 PM
Sveikinimai.

vagiz
11-03-2009, 11:52 AM
sveikinu!

irina
11-03-2009, 08:22 AM
Citata Prabiukas raŔė
Happy B-Day!
ir dėkui už vertimą

oles@ovh.net
11-03-2009, 01:02 AM
Labas vakaras

Skaitydamas jūsų atsakymus (viešus ir privačius) negaliu nepadėkoti jums už pasitikėjimą mumis. Ypač malonu skaityti "taip, aš jau 8 metus esu jūsų klientas", "aš esu jūsų klientas jau 9 metus", "aš apie tave žinau jau 11 metų", šis pasitikėjimas yra santykių tarp OVH ir klientų pagrindas.

Kai kalbame apie OVH, galime kalbėti skaičiais, tačiau jeigu galvotumėm apie šiandieninę OVH, norėčiau, kad tai būtų "žmogaus dydžio dėžutė" su svajonių komanda viduje, kuri dirba dieną naktį, visą savaitę, net savaitgaliais, kiekvieną metų dieną, kad padarytų tai, ką sako, kad galima padaryti. Net jeigu jaučiate faktą, kad mes praaugome 200 žmonių skaičių, vis tiek stengiamės išlaikyti žmogišką ryšį tarp visų narių tiek Prancūzijoje, tiek visoje Europoje, kadangi OVH sėkmė yra visos komandos, einančios ta pačia kryptimi ir tuo pačiu ritmu, sėkmė. Didelis malonumas vadovauti tokiai komandai, kuri kasdien, atsisukusi į mane, rodo pasitikėjimą, ypač kai po diskusijų, pakeitimų, kai apsvarstomi visi už ir prieš, aš turiu priimti galutinį sprendimą ir visi 100% tiki tuo, ką darome ir yra pasiruošę veikti daugiau nieko naklausdami. Taip vyksta OVH viduje ir, manau, tai jaučiama išorėje.

Pasitikėjimas yra tikrasis OVH projektų variklis.

Visos komandos vardu dėkoju jums už šiuos 10 metų, praleistų drauge (kartais sakau, kad dirbame 3x8, taigi gaunasi ne 10, bet 30 patirties metų). Tikiuosi, kad ateinančiais metais pasitikėjimo ryšys išliks ir sustiprės šiame puikiai veikiančiame ir neturinčiame emocijų virtualiame pasaulyje.

Prabiukas
11-02-2009, 10:22 PM
Citata Octave raŔė
Sveiki,
Mums sukako 10 metų!

Pagarbiai,
Octave
Happy B-Day!

oles@ovh.net
11-02-2009, 08:44 PM
Laba diena,

Norėtume informuoti: Ovh sukako 10 metų.

Pagarbiai,
Octave