OVH Community, your new community space.

HG 2010-10G


oles@ovh.net
11-06-2009, 06:16 AM
Sveiki,
Turime daugiau HG 2010-10G užsakymų nei tikėjomės. Per 1 savaitę pardavėme visus vienam mėnesiui numatytus HG. Tai yra 1000. Dar geriau, jeigu pasiūlymas jus tenkina.

Mes jau ruošiame dalis, kurių reikia norint užtikrinti serverių pristatymą per 1 valandą. Įskaitant ir 10G korteles bei maršrutizatorius.

Kas liečia EG SSD užsakymus, supermicro nespėja tenkinti mūsų užsakymų. Tas pats su galingais Kimsufi modeliais. Todėl pakeitėme serverių motinines plokštes ir atliekam vėluojančius užsakymus.

Taip pat vėluoja kai kurie MG modeliai, tačiau ši problema bus išspręsta šią ar kitą dieną.

Kitų gamų serveriai pristatomi be problemų.

Turėjome (vis dar turime) problemų diegiant kai kurias OS į tam tikros konfigūracijos serverius. Dėl šios priežasties, kai serveris įmanomas per valandą, po valandos vis dar jo neturite. Problemos atsiranda dėl diegimo sistemos atnaujinimų ir atrastų naujų programinių klaidų. Taisomos visos klaidos be išimties, o surasti "kodėl su šia motinine plokšte nesikrauna, a, tai nauja BIOS nesuderinama su rescue sistema, kagi, paieškokime šios plokštės BIOS minimalios XXX versijos" užima nemažai laiko. Be to, galėjote pastebėti, kad atsirado nauja Windows 2008 versija, Opensolaris, Solaris, ext4, o tai irgi pareikalavo tam tikrų atnaujinimų. Tai perėjimo problemos, tačiau jos trukdo visiems. OVH greičiau nei per 1 valandą vėluoja pristatyti tik 1 užsakymą iš maždaug 20 ir tai sukuria įspūdį, kad mūsų svetainėje pateikiami klaidingi duomenys ir krenta pasitikėjimas mumis. Viskam reikia laiko. Pavyzdžiui, šiuo metu yra apie 45 serveriai su klaidomis, kurias reikia rasti. Tai nėra daug, palyginus su daugiau nei 5000 serverių, pristatytų spalį, to negalima paneigti.

Pagarbiai
Octave

oles@ovh.net
10-30-2009, 06:00 PM
Laba diena,
Naujasis HG 2010-10G jau čia! Šis serveris šiek tiek skiriasi nuo kitų OVH serverių. Dėl daugelio priežasčių. Šioje gamoje bandėme suderinti keletą "gerų" idėjų, atitinkančių visus poreikius.

Sakysite, kitoks serveris? Taip, tai pirmas serveris Roubaix su 10G tinklo jungtimi pagal nutylėjimą. TenGigabitEthernet. Pagal nutylėjimą. Atsiprašome, ponai ir ponios, ne mažiau 10Gbps...

Be to, su HG 2010-10G, pabandėme pakeisti geriausius serverius ir geriausią mokėjimo būdą. Pabandėme sujungti 2 priešingus pasaulius ir pateikti pasiūlymą.

Taigi, kai kalbame su HG klientais, mes nekalbame apie standartinį serverį iš katalogo, greičiau apie asmeninį serverį. Kiekvienas serveris grupėje atlieka tam tikrą funkciją, kiekvieno serverio tipas vis kitoks. SQL serveriui reikia daugiau RAM, duomenų saugojimui reikia sparčių standžiųjų diskų, žiniatinkliui reikia BestOf serverio, el. pašto gavimui reikia sparčių SSD diskų, virtualizacijos serveriui, kuris dirbs su nutolusiu iSCSI serveriu, turinčiu daug standžiųjų diskų, reikia daug RAM ir SSD diskų. Trumpai tariant, apie personalizavimą, tam tikrą vaidmenį infrastruktūroje atliekantį serverį.

Tuo pačiu, kai buvo kalbama apie OVH pasiūlymus, iki šiol bandėme tai perteikti mėnesine nuoma. Tai sukūrė kelias serverių gamas... Standartinių serverių. Iki šiol jie 100% neatitiko visų poreikių. Taip pat nuomos kaina, kuri keičis nuo serverio tipo, vis tiek išlieka pagrindiniu infrastruktūros augimo veiksnių. Jeigu man reikia priedėti naują serverį, aš turiu žiūrėti, kokio tipo jis yra, po to kiek kiti kainuoja mėnesiui.

Pabandėme padaryti kitaip ir "šiek tiek" pasvarstyti mėnesinio mokesčio principą (vėliau matysime, šis modelis bus pritaikytas ar ne, tačiau idėja turėtų tenkinti didelius HG klientus. Visus? Jūs pasakysite).

Taigi, HG serverio kaina visada tokia pati, nepriklausomai nuo serverio tipo. 1047 Lt be pvm/mėn. Mokate 1047 Lt be PVM/mėn. už HG su 24 GB RAM ir 48 GB RAM, su 2x 1TB ir 8x 1TB diskais... Tai "geriausia nuoma": fiksuota kaina kiekvieną mėnesį.

Iš kitos pusės, diegimo mokestis priklausys nuo serverio personalizacijos. Jį mokėsite tik vieną kartą. Tai geriau nei "nuomoti".

Paprasčiau tariant: HG serveris be diskų kainuoja 1047 Lt be PVM/mėn. ir jūs mokate už prijungimą, taip pat vieną kartą sumokate už RAM ir diskus, kuriuos norite turėti savo HG.

Geriausia "nuoma": viskas garantuota nuomos periodui. Geriausias "lizingas": galite personaliuoti kiekvieną serverio naudojimo momentą. Geriausia "nuoma", gaunate visas serverio paslaugas, įskaitant prieglobą, tinklą ir pagalbą. Geriausias "lizingas", kai investuojate į parinktis, mokate tik už HG pagrindą, tinkantį daugumai paslaugų: serverio prieglobai, tinklui ir pagalbai.

Štai toks yra principas. 4 "personalizuojamų" serverių gamos aprašytos:

http://www.ovh.lt/produktai/hg_2010_bestof.xml

kartu su HG 2010-10G pradėjome siūlyti serverius „Leklerko tankus“ su 20 standžiųjų diskų po 1 TB. Jis sudarytas iš serverio (su 8 diskais) ir SAS lentynos (su 12 diskų). Diegimo mokestis: 11954 Lt be PVM, po to 1919 LT be PVM / mėn. (1047 Lt už HG + 872 Lt už lentyną). Toks serveris kainuoja virš 25000 litų (perkant tiesiai iš gamintojo), po to jį reikia sujungti, prijungti prie tinklo ir kasdien visa tai prižiūrėti. HG 2010-10G Extra Large yra labai paprastas ir lengvai praplečiamas (daugiausiai 144 diskai).

http://www.ovh.lt/produktai/hg_2010_extralarge.xml

Štai ir visi HG 2010-10G pavyzdžiai.

Ačiū už atsiliepimus.

Pagarbiai,
Octave