We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Peledziu [atiduodu] ovh.lt serveri kitam norinciam.

ghostdog
04-18-2010, 10:31 PM
gal yra kam nereikia serverio? noreciau ismeginti

vagiz
10-13-2009, 10:52 PM
Citata drakaz rašė
Manau protingiausias sprendimas, bus atiduot tiem kam priklauso sitie serveriai, o jie jau tada nuspres ka su juo daryt.
mano nuomone tokia pat

Darius
10-13-2009, 08:05 PM
Karka,as taip pat norejau,bet nespejau,uztai ir rasau.
Dar kazkas mane cia prigaudineti ar ka bando-nezinau,bet serveri duos tik vienam asmeniui ir tikimes visi to pacio.

karka91
10-13-2009, 07:56 PM
Sveikas, jei dar niekam neatidavei to serverio, manau galtum parayti admin@xor22h.net
Jis norjo vieno serverio, bet nebespjo imtuk jei greitai neatsakytu (iuo metu ivyks), info gali sistelti man pm - perduosiu. (nors inoma btu geriau tiesiai jam)

Darius
10-13-2009, 05:40 PM
Taigi Cia Pavizdys !!!
As turejau kazkada leaseweb,tai ten dariau kazkada reversa.

MikasGalminas
10-13-2009, 05:31 PM
Citata Darius rašė
is kur cia tokios nesamones istaruket?
noriu tureti,o progos nesuteikiat
Tu turi. Va viena tavo zinute, cituoju:
Kodas:
Dns (ns) 
Periros: 69 
Ra Darius 
Ats: Dns (ns)

cia 5 min reikalas,belieka pasigooglint jei kalba eina apie ip reverse
Nesunkiai per 2 min pasidariau :) tarkim pas mane 123.kimsufi.com servas,o perdariau kad rodytu tarkim.taip.lt :)

Darius
10-13-2009, 05:27 PM
Citata drakaz rašė
Deja, manau kad jis jau turi viena kimsufi
is kur cia tokios nesamones istaruket?
noriu tureti,o progos nesuteikiat

Darius
10-13-2009, 05:14 PM
Citata nmore rašė
Ar kartais ne antra nori gauti?
neturiu ne vieno

MikasGalminas
10-13-2009, 04:11 PM
Labai prasau, ar gali padovanoti man, taip ir negavau progos isbandyti serverio, buciau labai dekingas.
mikas1233@inbox.lt
P.S. Kai prasiau tada, kad aktyvuotu, ilgai laukiau, bet jokio atsakymo negavau

nmore
10-13-2009, 03:05 PM
Labai noreciau as juo naudotis. Visus nustatymus gali siusti i diadora82@googlemail.com
Nuosirdziai aciu.
Ar kartais ne antra nori gauti?

Darius
10-13-2009, 02:43 PM
Citata nmore rašė
Sveiki,
pirma noriu padekoti OVH.lt [.com] bendruomenei uz sutekta galimybe isbandyti ir susipazinti su ju serveriais. Kada nors atetija sios zinios pravers.

Taigi atiduodu, perleidziu savo testuojama serveri kitam asmeniui, kadangi paciam laiko nebera, o ji laikyti vien tam, kad turiu manau neverta.

Taigi visi norintis raso cia, o jei neatsiras, tai manau atsisakysiu sios paslaugos, nes maciau yra tokia galimybe.
Labai noreciau as juo naudotis. Visus nustatymus gali siusti i diadora82@googlemail.com
Nuosirdziai aciu.

nmore
10-13-2009, 02:36 PM
Sveiki,
pirma noriu padekoti OVH.lt [.com] bendruomenei uz sutekta galimybe isbandyti ir susipazinti su ju serveriais. Kada nors atetija sios zinios pravers.

Taigi atiduodu, perleidziu savo testuojama serveri kitam asmeniui, kadangi paciam laiko nebera, o ji laikyti vien tam, kad turiu manau neverta.

Taigi visi norintis raso cia, o jei neatsiras, tai manau atsisakysiu sios paslaugos, nes maciau yra tokia galimybe.