We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Dns (ns)

Bolik
10-12-2009, 10:51 AM
1 ir 3 žingsni paaiškinkite plačiau jeigu nesunku. I buvusius dns čia i kurios ir A irašus kurioje vietoje redaguoti? Ačiu labai už pagalba!

digvm
10-12-2009, 01:55 AM
Citata Bolik raŔė
Aciu, bet padariau dabar taip, ten kur registravau domena irasiau ks52422.kimsufi.com (cia pvz.) kaip pirma dns, o kaip antra ns.kimsufi.com
Toliau per whm pasidariau nauja acc cpaneleje prie kurio priskyriau savo domena.
Einu i puslapi ir man rodo stai ka: http://www.ipix.lt/images/48051754.jpg
Daug kartu viska tikrinau, bandziau visaip, tai arba isvis manes niekur nenumeta arba rodo tai ka screen'e mano. Padekit prasau, del ko cia galetu buti?
1. Priparkuok prie buvusių DNS serverių.
2. Per WHM'ą susikuri norimą domeną.
3. Nukreipk domeną į serverio IP (DNS "A" įrašas).

Darius
10-11-2009, 06:52 PM
cia 5 min reikalas,belieka pasigooglint jei kalba eina apie ip reverse
Nesunkiai per 2 min pasidariau tarkim pas mane 123.kimsufi.com servas,o perdariau kad rodytu tarkim.taip.lt

Bolik
10-11-2009, 06:47 PM
Aciu, bet padariau dabar taip, ten kur registravau domena irasiau ks52422.kimsufi.com (cia pvz.) kaip pirma dns, o kaip antra ns.kimsufi.com
Toliau per whm pasidariau nauja acc cpaneleje prie kurio priskyriau savo domena.
Einu i puslapi ir man rodo stai ka: http://www.ipix.lt/images/48051754.jpg
Daug kartu viska tikrinau, bandziau visaip, tai arba isvis manes niekur nenumeta arba rodo tai ka screen'e mano. Padekit prasau, del ko cia galetu buti?

Gyvai
10-09-2009, 02:18 PM
Reiktų kreiptis į domeno registratorių ir išsiaiškinti, kiek ir kaip galima redaguoti domeno laukus.
Taip pat galite įtraukti domeną į savo tvarkytuvą, tuomet jo valdymas turėtų supaprastėti.
Trečias variantas - galite perkelti savo domeną į OVH, tuomet galėsite lengviau jį priskirti savo serveriui

Bolik
10-09-2009, 02:06 PM
Sveiki. Aciu Jums labai uz nemokamai suteikta serveri, serveris veikia gerai, tiesa neturiu galimybes isbandyti serverio idejus i ji savo svetaine, viskas yra todel kad nezinau kur man paziureti ar gal pasidaryti ns irasus, tokius kaip pvz. ns.kimsufi.com tam kad nurodyti juos ten kur registravau domena. Cia reikia sau domena butinai atskira pirkti kad padaryti tuos "ns serverius ar kaip? Tikiuosi supratot ko reikia. Naudoju serveri su whm ir cpanel.