OVH Community, your new community space.

Svetainių talpinimo būsena (2013 vasario vidurys)


Gyvai
02-13-2013, 01:22 PM
Sveiki,

Jau beveik metai, kai talpinimo planai nėra pačios aukščiausios kokybės. Dauguma prastesnio veikimo atvejų sukeliami Prestashop TVS, kuri sukuria daug užklausų, kad atidarytų vieną puslapį. Problemos prasideda, kai reikia 1000 užklausų norint pateikti vieną puslapį.

Techniškai užklausos nėra problema, tačiau kiekviena jų užima laiką. Todėl dirbame, kad sumažintume kiekvienos užklausos atsako laiką. Mūsų atveju reikia sumažinti laiką tarp "web/php serverio ir failų serverio".

Todėl paskirsime daug resursų, optimizuosime nustatymus, perkelsime svetaines iš vienų failų serverių į kitus ir t.t., nepasaint našumo, kurį jau žinote.

Nuo sausio pradžios ruošiame apkrovos paskirstymo keitimus:

- Šiuo metu, talpinimo plane saugoma svetainė paskirstoma po visus grupės serverius. Taigi, ją apdoroja 1000 HG tipo fizinių serverių. Tai puikiai tinka svetainėms, kuriose atliekama be galo daug skaičiavimų. Tačiau tai nėra gerai svetainėms, kurios sulaukia tik kelių lankytojų, nes statistiškai kiekvienas lankytojas patenka į kitą serverį nei buvęs prieš tai. Todėl jis negali pasinaudoti spartinančioje atmintinėje saugomais duomenimis, kurie liko nuo anksčiau buvusio lankytojo, todėl sugaištamas laikas naujam puslapio generavimui.

- Nauja apkrovos paskirstymo sistema dabar neskirstys svetainės po visus serverius, kiekviena svetainė bus kraunama iš to paties serverio. Kitaip sakant, svetainė bus sugeneruojama duomenų serveryje iškart visiems lankytojams. Tai turėtų pagreitinti svetainės įkrovimą po pirmo lankytojo. Kiti lankytojai naudos spartinančiąją atmintinę ir duomenis, pasilikusius po pirmojo (ir kitų) lankytojo. Kita pasekmė ta, kad labai labai didelės svetainės negalės būti laikomos talpinimo plane. Tai nėra taip blogai, kadangi kalbame apie svetaines, sulaukiančias kelių milijonų vizitų per parą. Kodėl tai tapo neįmanoma? Todėl, kad vienam serveriui per didelė apkrova aptarnauti tokią svetainę. Taigi, turėsime natūralų limitą, susijusį su realiu fizinio serverio galingumu. Dėmesio: kalbu apie labai labai dideles svetaines, kurioms reikia 3-5 HG tipo serverių, kainuojančių 1000 LT/mėn. už kiekvieną... Tokiems klientams sukūrėme mažesnes sub-grupes, priklausančias pirminei grupei. Kalbu apie 10-12 svetainių grupėje, mažą procentą didelių svetainių, naudojančių apie 40% resursų... Jos bus nukreiptos į sub-grupes, todėl sumažės apkrova visiems likusiems, o spartesnis veikimas pasijaus jau šiąnakt.
http://travaux.ovh.net/?do=details&id=8039

Darbai dar nebaigti, tačiau vyksta be nesklandumų. Tai yra šio pranešimo tikslas.

Toliau tęsime svetainių talpinimo platformos naujinimus. Šiek tiek pavėlavome su naujinimais, kadangi turime visus resursus, reikalingus svetainių talpinimo naujinimui. Pavėlavome su talpinimu 2013 ir SQL resursų didinimu. Šiuo metu tikriname "geo cache" technologiją su 1000GP: tai CDN technologija, kuri pagal nutylėjimą bus suteikta su talpinimo planu ir leis greičiau įkrauti svetaines iš Europos, JAV ir Kanados. Taip pat turime daugiau projektų "popieriuje", kuriuos netrukus pradėsime...

Žinau, kad taip išbandome jūsų kantrybę ir dėkoju už supratimą. Dabartinėje platformoje yra 1.1M paskyrų ir beveik 2M svetainių. Turime 7000 HG serverių, kurie tai aptarnauja ir sunkumas yra tame, kaip padaryti platformą, tinkančia visų tipų svetainėms. Metus laiko nebuvo gerai, tačiau manome, kad pabaigus galėsime pasiūlyti talpinimą bet kokio tipo svetainėms.

Be svetainių talpinimo, pateiksime VPS 2013 GAMMA versiją su API v6. Dirbame su tvarkytuvu v6, kuris pakeis v3. Kovo pabaigoje pasiūlysime privataus talpinimo su garantuotais resursais BETA versiją.

Linkėjimai,
Octave