OVH Community, your new community space.

dėl IP adresų atnaujinimo


InA_OvH
11-30-2012, 01:29 PM
Sveiki,

Jau nuo šiandien galite atnaujinti papildomus IPv4 adresus bei RIPE blokus.

Mes nusprendėme tęsti savo veiklą kaip ir anksčiau. Tai yra, šis apmokėjimo pakeitimas bus taikomas tik atnaujinant dedikuotą serverį. Jūsų IP adresų galiojimo pabaigos data bus sulyginta su jūsų serverio galiojimo pabaigos laikotarpiu, todėl tikrai nepamiršite jų atnaujinti.

Jau nuo rytdienos, kaip ir kitoms OVH paslaugoms, jums bus siunčiami priminimai el. paštu dėl IP adresų galiojimo pabaigos ir atnaujinimo.

Nepamirškite, kad jeigu jūs nepageidaujate atnaujinti savo IP adreso(-ų), turėtumėte prisijungti prie tvarkytuvo ir paspausti mygtuką „Pašalinti IP“.

Jeigu pageidaujate atnaujinti savo paslaugas jau dabar, ar tik peržiūrėti paslaugų, kurių galiojimas baigiasi, sąrašą, galite tai atlikti spragtelėję nuorodą https://www.ovh.lt/cgi-bin/order/renew.cgi, taip pat šiame puslapyje pasirinkę „Spauskite čia, jei norite atnaujinti paslaugas, naudodami savo kliento prisijungimo ID (NIC)“.

Be to, jau greitai savo tvarkytuve matysite naują funkciją, kad lengviau surastumėte savo IP adresus. Tai su jūsų kliento ID susietų IP failover ir IP blokų sąrašas, kurį matysite pasirinkę savo dedikuoto serverio skiltyje „Mano paslaugos“ ir „IP adresų sąrašas“.

Artimiausiu metu prie šio sąrašo pridėsime naujų funkcijų (šalinti/perkelti IP ir t.t.).

Pagarbiai,

OVH.LT komanda