OVH Community, your new community space.

HubiC ir Apple


InA_OvH
10-19-2012, 04:34 PM
Papildymas:

Sveiki dar kartą,

Mes jau turime. Mūsų paskutinis hubiC testavimas - tai prisijungimo programėlė hubiC paskyroje be jokios kitos parinkties. Jokio kūrimo. Jokių nuorodų į mūsų tinklalapį. Nieko, išskyrus standartinį hubiC skaitytuvą.

Atsakymas grynas ir aiškus: „Jūs siūlote Cloud saugyklas ir mes jums neleisime teikti šių pasiūlymų, jeigu iš to negausime 30%“. Atsakymas neparašytas, bet vakar vakare mums paskambino ir paaiškino Apple poziciją. Trumpai tariant, tai labai subtilu ir pragmatiška: jeigu norite siūlyti Cloud iTunes, mes norime 30%.

Linkėjimai,
Octave

oles@ovh.net
10-19-2012, 01:18 PM
Sveiki,

Jau beveik 3 mėnesius negauname naujo „Apps Hubic“ pasiūlymo patvirtinimo iš Apple. Ši paslauga turi naujų pataisymų ir funkcijų (sync).

Apple pabrėžia, jog problema yra ta, kad hubiC yra Cloud saugyklos pasiūlymas ir kad tai mokami pasiūlymai, todėl jie privalo būti teikiami per iTunes!! Tai labai stebina, kadangi nei vienas iš mūsų konkurentų, išskyrus Apple, mūsų dar neįpareigojo to daryti. Matyt, Apple ketina parduoti savo iCloud arba priešingu atveju gauti 30% pelno iš visų kitų Cloud saugyklų, kurios nėra JAV!

Be to, Apple mėgina mus įpareigoti atsisakyti mūsų prisijungimo bei slaptažodžio sistemos ir naudoti iTunes prisijungimus bei slaptažodžius!! Mums tai visiškai nepriimtina. Jūs pasitikite OVH ir mes galime jums garantuoti jūsų duomenų konfidencialumą, tik jeigu jūs naudojate mūsų prisijungimo/slaptažodžio sistemą. Jeigu jūs naudojate Apple sistemą ir atsižvelgiant į tai, kad Apple taikomas Patriot Act, jūsų duomenims taip pat taikomas Patriot Act! Taigi mes jums nieko nebegalime garantuoti. Tuo pat metu mes matome, kaip Apple gali įpareigoti Google ar Microsoft naudoti jų prisijungimą/slaptažodį.. Ir kodėl juos įpareigoti naudoti iTunes prisijungimus, nes Google, Dropbox ar Microsoft laikosi Patriot Act?

Trumpai tariant, šiuo metu tarp Apple ir OVH vyksta tam tikri žaidimai. Mums netaikomas Patriot Act ir mes matome, kad su mūsų konkurentais, kurie laikosi Patriot Act, elgiamasi kitaip. Mes visą laiką galvojame apie tai, kad kažkas nėra patenkintas tuo, kad yra kitiems nematoma Cloud saugykla ir neįmanoma sužinoti, kas joje vyksta. Kiek klientų? Kas yra mūsų klientai? Ką jie saugo hubiC? Taip, hubiC patenka į Patriot Act stebėjimo lauką ir dėl to tik netvarka..

Mes to nepaliksime. HubiC liks šiame stebėjimo lauke.

Draugiški linkėjimai,
Octave