OVH Community, your new community space.

WEB hosting, vKS, vKS GEO ir VPS


oles@ovh.net
10-12-2012, 10:26 AM
Sveiki,

Prieš kiek daugiau nei metus OVH pradėjo teikti VPS pasiūlymus, paremtus mūsų Private Cloud Computing (PCC) paslauga, užtikrinančia aukštą pasiekiamumą ir kokybę. Tai tikra virtuali mašina su garantuotais CPU, RAM, standžiojo disko resursais ir tinklu. Tai aukšto lygio ir pakankamai brangūs pasiūlymai, kainuojantys nuo 52.47 Lt / mėn.:

http://www.ovh.lt/vps/


Deja, šį pasiūlymą pavadinome neteisingai. Matydami VPS pasiūlymus rinkoje, klientai tikisi gauti nebrangią virtualią mašiną, ne virtualizuotą, bet paravirtualizuotą, su daugiau ar mažiau garantuojamais resursais. Trumpai tariant, kaina yra svarbiausia šio pasiūlymo dalis.

Be to, komercinės svetainės idėja, numatant galimybę padidinti ar sumažinti reikiamus resursus, nėra labai gera. Pasiūlymai turi būti pateikti aiškiai ir tiksliai, nekalbant apie įvairias paslaugas ir Las Vegasą, kad galiausiai niekas nieko nesuprastų.

Mes turime pradinį VPS pasiūlymą ir dabar šią paslaugą vadiname vKS, ji pateikta ne www.ovh.lt, bet www.kimsufi.lt svetainėje. Tai paravirtualizuoti pasiūlymai, sukurti naudojant OpenVZ ir veikiantys PCC pagrindu. Dviejų pasiūlymų derinys mums leidžia visada užtikrinti itin aukštą vKS pasiekiamumą ir išties įdomias kainas, kadangi mūsų resursai skirti bendram naudojimui.

Jau 6 mėnesius vyksta nemokamas vKS GEO pasiūlymo micro vKS versijos beta testavimas. Šiam tikslui įdiegėme 9 mPcc infrastruktūras pasaulyje: Paryžiuje, Frankfurte, Milane, Madride, Niuarke, NJ, Dalase, TX, Čikagoje, IL, San Chosė, CA, ir Honkonge, HK. Mes suteikėme daugiau nei 30000 vKS GEO serverių beta testuotojams, bet esame pakankamai nusivylę: tikėjomės pasiūlyti daugiau nei 70000 vKS GEO per keletą savaičių. Trumpai tariant, šiame rinkos segmente paklausa pakankamai silpna, be to, neturime techninių priemonių, kad ją patenkintume.

Teikdami vKS pasiūlymus pastebėjome, kad klientams dažnai prireikia VPN. Tačiau net jeigu techniniu požiūriu reikia aktyvuoti visai nedaug, mes nenorime žengti į šią rinką su vKS. Labai dažnai naudojamas border-line, o tai reiškia piktnaudžiavimą, skanavimus ir atakų valdymą. Jeigu tai yra jūsų poreikis, patariame jums naudoti tikrą serverį, tokį kaip Kimsufi KS. Problemos atveju, ataka paveiktų tik jus.

Taigi keičiame savo www.ovh.lt tinklalapį, kad patobulintume bendravimą su klientais, pasirinktume tinkamus produktų pavadinimus, gerai pristatytume savo pasiūlymus ir apibrėžtume galutinių naudotojų poreikį.

Todėl:

- Laikinai nematysite VPS pasiūlymo www.ovh.lt svetainėje. Po 1 mėnesio šis pasiūlymas pasirodys "Private Cloud" skiltyje. Tikimės, kad nauji techniniai pasiūlymai atsakys į daugybę poreikių:
- VM ar VM tinklo valdymas;
- mokėjimas už valandas ar per mėnesį;
- garantuojami resursai, high IO diskas;
- aukštas pasiekiamumas 99.99%;
- projektų valdymas, izoliuojant kiekvieną projektą privačiame tinkle;
- geolokalizavimas ir galimybė perkelti VM „šaltai“ ar „karštai“ į mūsų 3 POP (RBX, SBG ir BHS);
- CDN ir DNS Low Latency;
- Cloud interoperabilumas ir galimybė perkelti VM iš jūsų Cloud (vSphere, AWS, etc) į mūsų Cloud, ir atvirkščiai.

- vKS bus perkeltas iš www.kimsufi.lt į www.ovh.lt ir vadinsis kitaip. Nuo šiol tai bus VPS.

- Ovh.com svetainėje siūlysime vKS GEO, tai bus VPS, kurį bus galima užsakyti 9 pasaulio vietose per mažiau nei 5 minutes.

Kalbant globaliai, mes siekiame įdiegti pasaulinį tinklą, kurį vadiname WEB, ir pergrupuoti šiuos pasiūlymus viename meniu:

- domenai;
- ssl;
- el. paštas;
- svetainių talpinimas Linux;
- svetainių talpinimas Windows;
- cloud web;
- vks su root prieiga;
- paas (php, java, ror, python, mysql, hadoop,
mangodb, memcache ir t.t.);
- aukšto pasiekiamumo managed hosting;

Ir visa tai su galimybe pasirinkti duomenų centrą (RBX, SBG ar BHS).

Be to, jau greitai pasirodys nauji komerciniai pasiūlymai, mes visiškai keičiame tvarkytuvą ir API.

Dar viena svetainių talpinimo paslaugos problema, kurią šiuo metu skubiai sprendžiame: tam tikrų modulių, pavyzdžiui, prestashop, našumas. Šią problemą galvojame išspręsti po 2 ar 3 savaičių.

Tiek apie roadmap ir WEB pasaulį.

Draugiški linkėjimai,
Octave