OVH Community, your new community space.

Įrangos plėtotojai renkasi PCC 2013


oles@ovh.net
10-01-2012, 10:54 AM
Sveiki,
Prieš dvejus metus, 2010 m. rugsėjo mėn., nusprendėme investuoti 10 mln. eurų į Private Cloud Computing (PCC). Po trejų metų galime pasiūlyti PCC beta versiją. Pasiūlymas buvo plėtojamas nuo 2011 m. vasario mėn.
Šiandien Rubė (RBX) duomenų centre PCC talpiname 30 tūkst. virtualių mašinų (VM) ir dar statome 2 naujus PCC: vieną Strasbūro (SBG) duomenų centre, kitą Beauharnois (BHS). Ši nauja 2x5 mln. eurų investicija bus užbaigta po 4 savaičių ir galėsime jums pasiūlyti PCC 3 pasaulio vietose: 2 Europje ir 1 Šiaurės Amerikoje.
PCC yra dedikuotas ir privatus Cloud. Dedikuotas, kadangi kiekvienas klientas turi savo fizinius serverius ir jais nesidalina su kitais. Privatus, kadangi kiekvieno kliento tinklas yra izoliuotas nuo kito kliento. OVH viena pirmųjų on-line pateikė šį pasiūlymą, suteikiamą per 2 val. ir atnaujinamą per 5 minutes. Esame vieninteliai, teikiantys šį pažangiausią Cloud pasiūlymą.

PCC pagrindu veikiančių projektų pavyzdžiai:
Exchange 2010;
PCI;
VPS (Cloud serveris);
vKS;
kitų OVH produktų patobulinimai PCC pagrindu.

Programinės įrangos plėtotojai naudoja PCC, kad pasiūlytų SaaS pagrindu veikiančius sprendimus. Šiam tikslui jų programinė įranga talpinama VM ir suteikiama kiekvienam galutiniam vartotojui. Personalizavimas atliekamas pagal pageidavimą kiekvienoje VM kiekvienam naudotojui, užtikrinant puikų duomenų izoliavimą tarp naudotojų.

Kaip veikia PCC*?
Klientui suteikiamas PCC, t.y. mažiausiai 2 mazgai ir 2 saugyklos. Jis valdo savo Cloud per VMware vSphere. VMware patirtis kaip ir jūsų įmonėje. Jeigu VM staiga prireikia daugiau resursų, klientas gali pridėti naują mazgą. Per mažiau nei 5 minutes suteikiamas ir konfigūruojamas naujas mazgas. Jeigu klientas aktyvavo DRS, vSphere priimamas sprendimas perkelti VM iš vieno mazgo į kitą, iškart, ir paskirstyti VM apkrovą tarp mazgo resursų. Tas pats ir saugykloms. Paaiškinome pagrindinį principą.

Šiandien PCC pereina į 2013 versiją, atsižvelgiant į klientų poreikius ir rinkoje prieinamas technologijas. Taip pat naudojamės apimties efektu, kad kuo labiau sumažintume sąnaudas ir paslaugos kainą.
PCC 2013 prieinamas naudojant vSphere 4.1 ir 5.0 versijas. Po 1 mėn. pasirodys 5.1 versija. Vadovaudamiesi vSphere 5.X specifikacijomis ir siekdami užtikrinti aukštą pasiekiamumą (HA), nuo šiol kiekvieną PCC suteiksime su 2 saugyklomis po 300 GB.

Mes integravome virtualią jungtį Cisco Nexus 1000v, pajungiamą naujame izoliuotame vlan. Tai leis sukurti 4000 privačių sub-vlan’ų, užtikrina izoliavimą tarp VM tame pačiame sub-vlan’e, leidžia susigrąžinti srautą tinkle kaip netflow ir t.t. Trumpai tariant, kiekvienas klientas gali dalintis savo PCC su 4000 klientų.

vShield Edge leidžia kurti VPN ir susieti kiekvieną sub-vlan’ą su tam tikra vieta. Tuo pat metu pridėjome VPN hardware plokštes, kurios leidžia susieti kiekvieno didelių pajėgumų PCC pagrindinį tinklą su nutolusiomis vietomis. Šiuo metu tobulinamos 1G ir 10G tiesioginės jungtys (L2) iš daugybės pasaulio POP į kiekvieną PCC.
vShield Edge taip pat leidžia paskirstyti apkrovą ir prireikus apsaugos nuo hardware atakų, kadangi įtraukėme Cisco ACE plokštes. Kiekvienas klientas turi 10 Mbps kontekstą, gali atrasti šią technologiją ir atnaujinti savo kontekstą.
Dedikuotų serverių lygmenyje siūlome NAS-HA (NFS/CIFS server). Jeigu turite VM savo PCC, jūs galite pasinaudoti šiuo pasiūlymu tarsi naudotumėte dedikuotus serverius.
Numatyta paketų kaina:
- paketas M už 1459,5 Lt be PVM/mėn. su licencija VMware Standard + DRS
- paketas L už 1949,5 Lt be PVM/mėn. su licencija Enterprise+
- paketas L+ už 2749,65 Lt be PVM/mėn. su licencija Enterprise+
- pasiūlymas „be paketo“ – nuo 686,55 Lt be PVM/mėn.

Kiekvienas pasiūlymas – tai 2 duomenų saugyklos po 300 GB, VMware licencijos, Cisco Nexus 1000v, ACE kontekstas, VPN naudotojas. Pagal nutylėjimą kiekvienas PCC suteikiamas su 300 Mbps garantuojamu tinklo pralaidumu, kurį galima didinti iki 10 Gbps, papildomai pridedant 100 Mbps.
Jeigu nesirenkate paketo, mazgų kainą sumažinome 30-50 proc. Taip pat peržiūrėjome L2 mazgų RAM ir kainą. Siūlome įvairius mazgus, nuo S (1 CPU su 16 BG RAM) iki XXL+ (4 CPU su 256 GB RAM).

Saugyklos lygmenyje, siūlome 4 kartus daugiau vietos už tą pačią kainą. Tačiau jau nebesiūlome nei 300 GB nei 600 GB. Pasiūlymai prasideda nuo 1,2 TB už 206,5 Lt/mėn. iki 13,2 TB už 2096,5 Lt/mėn.
Svarbus pakeitimas: jeigu PCC tarp mazgų neaktyvuotas HA, t.y. nėra, pvz., bent 2 kartu sukonfigūruotų mazgų, mes nebeužtikriname SLA jokiame lygmenyje. Iš tikrųjų susidūrėme su naudojimo nuslėpimu ir nebenorime, kad PCC būtų naudojamas netinkamai.
Šiuo metu baigiame derinti sutartį dėl atsarginių kopijų technologijos, kuri leistų saugoti ir atkurti VM. Mūsų numatyta kaina apie 35 Lt/VM/mėn., įskaitant saugyklą.
Prieinamumas:
PCC 2013 tinklalapis atnaujinas.
PCC 2013 galima užsisakyti.
PCC 2013 bus suteikiami po savaitės.
Nexus 1000v, ACE, VPN bus galima aktyvuoti nuo spalio 15 d.
PCC 2011 migravimas į PCC 2013 numatytas lapkričio mėn. pradžioje (apmokėjimas lapkričio mėn. pab.)
Mums prireiks 2-3 mėn., kad visus PCC 2011 klientus perkeltume į PCC 2013. Pagaliau nebesiūlysime PCC 2011, kad nedubliuotume dviejų apmokėjimo sistemų.

Su PCC 2013, jau po sekundės būsime . . . Cloud!

Draugiški linkėjimai,
Octave