OVH Community, your new community space.

Nauja duomenų srauto kaina


oles@ovh.net
09-24-2012, 11:26 AM
Sveiki,
Filialuose keletą mėnesių testavome ekonominį neįprastai mažos perduodamų duomenų kiekio (trafiko) kainos poveikį pardavimams.
Mes nustatėme... 1 Euro kainą (3.5Lt) už TB ir stebėjome, kaip tai atsilieps pardavimams.

Rezultatas:
Žema TB kaina neturėjo jokios įtakos pardavimams, apyvartai, normalių klientų, parduodamų paslaugų skaičiui. Tačiau, nuo 2012 sausio į OVH atėjo daug klientų, kuriuos domino tik srautas už 1 eurą/TB. Tai nulėmė ir mūsų naudojamų Cisco maršrutizatorių klaida skaičiuojant terabaitus: pasirodo, Cisco iš tiesų prastai skaičiuoja srautą. Ir dėl šios klaidos kai kurie klientai išnaudodami keletą petabaitų srauto mato 0 TB išnaudoto srauto. To pakako sukurti juodos skylės efektą skirtųjų serverių segmente. Mūsų globalus tinklo pralaidumas padidėjo nuo 300 Gbps (2011 rugsėjis) iki 800 Gbps (2012 rugsėjis) !!

Manome, kad PoC (Proof of Concept) pasibaigė ir mes turime nustatyti tinkamesnę TB kainą. Ten, kur mūsų konkurentai siūlo 12-15 eurų/TB mes siūlysim 5 eurų/TB vietoje 1 euras/TB. Kainą keičiame šiandien.

Tuo tarpu mes toliau dirbame su Cisco šalindami srauto apskaitos klaidas, kad turėtume tikrus mūsų klientų naudojamo srauto duomenis. Ir kodėl (pagaliau) neturėti kiekviename AS kiekvieno serverio sunaudojamo srauto statistiką, paskirties vietą, atvaizduotą gražiais grafikais.

2013 serijos serveriai filialuose nebus parduodami su tam tikru skirtu perduodamų duomenų kiekiu, tačiau su garantuota kiekvienam serveriui sparta. Taip, kaip dabar tai yra Prancūzijoje. Taip mes galėsime siūlyti serverius su kokybiška tinklo sparta, už nedidelę kainą. Taip mes siekiame išsiskirti ir sukurti mūsų tinklui pridėtinę vertė. Dar kartą parodome, kad OVH tinklas sugeba kokybiškai persiųsti didelį kiekį duomenų ir užtikrinti nuoseklų augimą.

Pagarbiai,
Octave