OVH Community, your new community space.

Hubic: naujienos


Gyvai
09-14-2012, 03:30 PM
Sveiki,

Baigėme naujos Hubic Perso saugyklos infrastruktūros testavimą (3 pasiūlymai plačiajai publikai). Pradėjome senos infrastruktūros migravimą į naują. Tai truks 3-4 savaites. Tuo metu atnaujinsime Hubic programas:
- Pakeisime komunikacijos protokolą;
- Įtrauksime katalogų sinchronizavimo funkciją.
Kai viskas bus paruošta, viską pakeisime ir pateiksime

Daugiau nenaudosime Webdav su HubiC Perso. Naudosime standartinį "swift" protokolą, kuris suteiks galybę naujų funkcijų.

Kai turėsime programėles (Apps) ir migravimas prasidės, išjungsime webdav ir įjungsime swift. Turėsite atnaujinti programėles, kad prisijungtumėte prie saugyklų.

Manome, kad spalio 15 - 20 viskas bus baigta, paslauga bus naujoje infrastruktūroje ir pagaliau galėsime diegti naujas funkcijas bei paslaugas.

Išsamiau.

Hubic vardu teiksime visas OVH siūlomas saugyklų paslaugas:

- Hubic Perso
3 pasiūlymai plačiajai publikai su programėlėmis:
nemokama, 100G ir neribojama.

- Hubic Pro
Tai profesionali Hubic Perso versija. Įtrauksime bendro darbo, kelių paskyrų valdymo, skaitymo ir rašymo teisių, duomenų saugojimo būdo (bendrai naudojamo ar privataus) funkcijas. Tai veiks su tomis pačiomis programėlėmis. Migravimas vienu spragtelėjimu.

- Hubic PCS
Tai technologijų pagrindas, kurį naudojame Hubic Perso ir Pro paslaugoms. Tai ne programėlės, tai API, suderinama su S3 ir SWIFT. Apmokestinama "pay as you go" principu, t.y. už realų naudojimą. 2 infrastuktūros modeliai: bendrai naudojama ir privati/skirtoji. Taigi, jei programuojate ir norite saugyklos, pasiūlymas kaip tik jums.

- Hubic Archive
Tai saugykla ilgam laikui, kurios duomenys skaitomi labai retai. Archyvavimui. Jei prireiktų nuskaityti failą, reiks kelių valandų jam atgauti. Šio pasiūlymo privalumas - kaina: mažiau nei 0.01e/GB

Kitaip sakant: Hubic Perso ir Pro yra SaaS. O Hubic PCS ir Archive - PaaS paslauga.

Bendrai naudojama infrastruktūra: Tai didelis serverių klasteris, kuriame galime saugoti objektus. Kiekvienas klientas turi prisijungimo vardą/slaptažodį, gali valdyti žetonus (tokens), juos atgaivinti ir t.t.

Privati/skirtoji infrastruktūra: tai klasteris klientams su tikrais skirtaisiais serveriais, skirtais klientui. Kitaip sakant, imame keletą skirtųjų serverių ir sukuriame infrastruktūrą klientui. Klientas žino, kur yra duomenys ir jis vienintelis saugo duomenis serveriuose bei vienintelis jungiasi prie infrastruktūros. OVH valdo visų klientų infrastruktūras. Puikiai izoliuota.

Infrastruktūra paremta OpenStack Swift, kurią pakeitėme pagal savo poreikius. Be to, saugyklų spintos yra 3 duomenų centruose ir ieškome sprendimo, kuris optimizuotų duomenų mainus bei kliento prieigą iš bet kurio pasaulio taško. Kai tai padarysime, paskelbsime apie naujinimus.

Linkėjimai,
Octave