OVH Community, your new community space.

tendencija: pCC 2013


oles@ovh.net
08-11-2012, 07:28 PM
Sveiki,

Kaip jau skelbėme, ketiname patobulinti „Private Cloud“ (PCC) paslaugą diegdami naujausias technologijas, o po metų įvertinsime realų PCC kontekstą. Galiausiai tikimės pasiūlyti PCC 2013.

Keletas tendencijų.

Kaip ir anksčiau, resursai bus suteikiami per 3 minutes, tačiau nebetaikysime valandinio apmokestinimo. Kiekvieną mėnesį jums suteiksime tam tikrą nemokamų valandų kiekį atsižvelgdami į serverių parko galimybes. Jeigu klientas naudoja daugiau resursų nei buvo nemokamai suteikta per mėnesį, jis turės už juos mokėti pagal mėnesinį tarifą. Pagaliau niekas nepasikeis, tik visa tai bus daug paprasčiau mūsų klientams ir mums.

Derybos su „Cisco“ vyksta geriau ir galvojame į pasiūlymą įtraukti „Nexus 1000v“ (pagal nutylėjimą). Dabar turėtume pagalvoti, kaip tai padaryti, atsižvelgiant į kainą, perkelti esamas ir naujas funkcijas. Sąrašas ilgas, įmanoma daugybė naujovių, pavyzdžiui, galimybė perparduoti iki 4000 privačių infrastruktūrų tame pačiame PCC. Jūsų klientai galės užsisakyti 5GHz CPU, 12 GB RAM 14 virtualių mašinų izoliuotame tinkle, įskaitant privatų bloką /27, ir taip galėsite valdyti iki 4000 klientų.

Į pagrindinį pasiūlymą taip pat įtrauksime Cisco ACE, kad galėtumėte paskirstyti apkrovą, apsaugoti savo serverius nuo atakų ir tuo pat metu valdyti didžiausius serverių klasterius. Pasirinkę šį pasiūlymą valdysite nedidelį 10 Mbps klasterį, kurį galėsite paspartinti iki 1 Gbps. Vėliau pagal poreikį, bet ne per 3 minutes.

PCC taip pat suteiksime VPN vartotoją, kad kurtumėte šifruotą sujungimą tarp jūsų IP ir PCC. Tai galėtų būti VPN stotelė, VPN modemas arba... iphone. Vėliau galėsite pridėti kitus vartotojus. Galėsite dirbti su vidiniais projektais naudodami privačius IP (be viešųjų IP). Vienam VPN taikomas 1 Gbps apribojimas.

Jeigu pageidaujate VPN++: pCC tinklas Rubė (RBX), Strasbūre (SBG), Beauharnois (BHS) turės galutinį sujungimą Paryžiuje, Londone, Amsterdame, Frankfurte, Niujorke (NY Chicago,IL) ir San Chosė, CA. Taip mūsų klientai turės 100M, 1G ar 10G skirtąjį ir privatų sujungimą su PCC per jų turimą infrastruktūrą visame pasaulyje. Pavyzdžiui, turite duomenų centrą Paryžiuje, galime jums pasiūlyti 100M, 1G ar 10G sujungimą per jūsų duomenų centrą su mūsų tinklu Paryžiuje, vėliau atlikti skirtąjį, privatų ir garantuotą perkėlimą iki PCC RBX, SBG ir BHS. Jūsų PCC nebereikia viešojo tinklo, viskas yra privatu. Virtualios mašinos, ACE... yra privačiuose IP. PCC galėsite talpinti didžiulius vidinius projektus ir naudotis visais PCC pajėgumais, įvertinti lankstumą, puikiai izoliuojant jūsų pačių infrastruktūras ir PCC. Jeigu šis pasiūlymas jums aktualus, galime jį pasiūlyti 22 pasaulio miestuose (prireikus užtikriname vietinius sujungimus su vietiniais operatoriais).

Ketiname peržiūrėti ir sumažinti saugyklų kainas, pasitelkdami „Hubic“ saugyklų pasiūlymą (po to, kai migruosime į naują infrastruktūrą). Taip pat galvojame peržiūrėti ir padidinti mazgų kainas, atsižvelgdami į naujas funkcijas ir licencijas. Paketų kainą padidinsime, kadangi jums labiau rūpi pridėti mazgą/saugyklą į PCC, bet ne naujas paketas su nauju vlan. Iš tikrųjų, artimiausiu metu pasiūlysime „Nexus 1000v“, turėsite 4000 vlan naudodami tik vieną vlan PCC. Norint izoliuoti, nebereikės užsisakyti naujo PCC ir naujo vlan. Turėdami 1000v galėsite tai padaryti net 4000 kartų. Šiuo atveju, siekiame, kad vlan būtų naudojamas maksimaliai ir kad jūs neužsakinėtumėte naujo paketo su nauju vlan tik todėl, kad tai pigiau nei iš karto pridėti resursus.

Mokslo metų pradžiai OVH pasiūlys saugyklą Hubic PCS (Public&Private Cloud Storage), paremtą „openstack swift“. Tai saugyklos „pay as you go“ viešoji versija (tokia yra) ar privati (tokios nėra). Naudojama per API sąsają. Kol kas nenumatyta VM skirta NFS/iSCSI versija.

Tikiuosi iki mėnesio pabaigos galėsime viską užbaigti ir suteikti daugiau informacijos. Tai tik patobulinimų kryptis.

Draugiški linkėjimai,
Octave