OVH Community, your new community space.

BETA testavimo pabaiga BHS


oles@ovh.net
07-11-2012, 05:58 PM
Sveiki,

Prieš keletą mėnesių pradėjome mūsų BHS duomenų centro statybos darbus Šiaurės Amerikoje. Vasarį pradėjome ALPHA testavimą. 900 serverių. Nuo to laiko, jau beveik 2 mėnesius, atliekame mūsų skirtųjų serverių BETA testavimą, suteikiame 100 serverių per dieną, 5 dienas per savaitę.

Nuo liepos 15 d. iki rugpjūčio 15 d. mūsų klientai Europoje turėtų užbaigti BHS duomenų centre esančių serverių BETA testavimą. Mes pageidavome, kad jūs galėtumėte testuoti mūsų BHS skirtuosius serverius mažiausiai mėnesį. Taigi jeigu serverį gavote gegužės 15 d., testavimą turėtumėte užbaigti liepos 15 d. Jeigu serveris bus suteiktas liepos 15 d. (atsiprašome už vėlavimą), numatyta testavimo pabaiga – rugpjūčio 15 d.

Iš viso užsakyti 2008 skirtieji serveriai, o suteikėme 1564 serverius. Likę serveriai bus suteikti šią savaitę. Aktyvavome tris motininių plokščių surinkimo linijas ir nuo šiol serverius galėsime suteikti kur kas greičiau.

Mes jums dėkojame už jūsų atsiliepimus ir užklausas dėl papildomų paslaugų. Jau šią savaitę atvyksta papildomi IP (Failover IP). FTP Backup po trijų savaičių. EG/MG serveriai bus prieinami iki šio mėnesio pabaigos. HG/pCC numatyta iki rugpjūčio mėn. pabaigos. Tuo pat metu galėsime pasiūlyti virtualią spintą ir NAS-HA. Mes sunkiai dirbame, kad dar labiau paspartintume įrangos suteikimą mūsų BHS serverių gamybai. Mūsų BHS komanda gali suteikti 200 serverių per dieną. Užtikriname DC palaikymą 24/24, kaip ir Europoje. Trumpai tariant, esame pasirengę!

Taigi kas vyksta šiuo metu?

Jeigu turite BETA serverį ir pageidaujate jį pasilikti, tai bus įmanoma. Jį tiesiog reikės atnaujinti prieš galiojimo termino pasibaigimą. Serverio SP Mini kaina tokia pati kaip ir Europoje: 175 litai be PVM/mėn.

Jeigu neturite BETA serverio, nuo liepos 15 d. galėsite užsisakyti SP Mini serverį, kaip įprasta, tik reikės pasirinkti BHS duomenų centrą. OVH jums siūlys 3 duomenų centrus: Rubė (RBX), Strasbūre (SBG) ir Beauharnois (BHS). Nuo 2013 metų pradžios taip pat pasiūlysime Gravelines, o nuo 2014 m. galėsite pasirinkti duomenų centrą vakarinėje Šiaurės Amerikos dalyje. Pagaliau, jei viskas bus gerai.

Jeigu turite ALPHA serverį, negalėsite jo pasilikti. Turite pasirinkti BHS duomenų centre esantį serverį, kurį bus galima užsisakyti nuo liepos 15 d., nuo 175 Lt be PVM / mėn., vėliau turėtumėte perkelti duomenis iš ALPHA serverio į savo naująjį serverį. ALPHA testavimas vis dar tęsiasi iki liepos mėn. pabaigos. Rugpjūčio 1 d. visi ALPHA serveriai bus atjungti ir suformatuoti.

ALPHA serveriai nebus išmesti, kaip buvo numatyta iš pradžių. Mes juos pasiūlysime nemokamai 10 dienų, kai bus testuojama BHS infrastruktūra. Testavimo užsakymai bus tvirtinami SMS pranešimais, serveriai bus suteikiami per keletą minučių. Po 10 dienų, kai serveris nustoja galioti, mes jį suformatuojame ir suteikiame iš naujo. Tą patį pasiūlysime Rubė, Strasbūre ir Gravelines. Paslauga bus ribojama, bet galėsite įvertinti tinklo kokybę, tvarkytuvo privalumus ir pagalbos reagavimą. Būsite laimingi administruodami savo serverį.

Mes iš tiesų labai džiaugiamės ir nekantraujame pamatyti, kaip bus užpildomas mūsų BHS duomenų centras. Tikimės, kad paslauga, kurią mėginame teikti Šiaurės Amerikoje, atitiks jūsų poreikius ir bus daug norinčių ja pasinaudoti plėtojant infrastruktūrą ir žengiant į naujas rinkas.

Nuo liepos 15 d. pasiūlysime BETA testavimą JAV ir Kanados klientams. Šis testavimas skirtas tik Šiaurės Amerikoje gyvenantiems klientams. Numatyta trukmė – 1 mėnuo, vėliau serverį bus galima užsisakyti už 79$/mėn., jei už paslaugą mokama kas mėnesį, ir už 69$/mėn., jei mokama iš karto už visus metus. Tai 10$ brangiau nei Europoje.

Kodėl? Mes išplėtosime infrastruktūrą suteikdami „Business“ perduodamų duomenų srautą (pagal nutylėjimą) visiems serveriams. Taip pat garantuojame 100 Mb/s tinklo pralaidumą, nepriklausomai nuo užsakytų serverių skaičiaus. Taigi mūsų Kanados ir JAV klientams nebebus jokių perduodamų duomenų srauto apribojimų, taikomų atsižvelgiant į serverių skaičių. Panašiai visiems SP/EG/MG/HG tipo serveriams: serveriui garantuojamas 100 Mb/s tinklo pralaidumas į išorinį tinklą, o tinklo viduje pralaidumas neribojamas. Galėsime padidinti serverių tinklo pralaidumą nuo 100 Mb/s iki 1 Gb/s ir 10 Gb/s bei taikyti apmokėjimą už „realiai panaudotus TB į išorinį tinklą“. Reikės papildomai sumokėti 50$/mėn. parinkčiai aktyvuoti, gausite 30 TB/mėn., o vėliau papildomai mokėsite už realiai per mėnesį panaudotus TB į išorinį tinklą. Tai labai įdomus pasiūlymas 1 Gb/s ir 10 Gb/s pralaidumo serveriams. Jeigu šis sprendimas bus sėkmingas Šiaurės Amerikoje, pasistengsime jį pritaikyti visiems mūsų klientams Europoje. Taigi, papildomai 10 eurų per mėnesį už SP, 15 eurų per mėnesį už EG ir 20 eurų per mėnesį už MG. Numatyta daug pokyčių, todėl mums prireiks nemažai laiko, kad pamatytume, ar visa tai verta įgyvendinti.

Kimsufi serveriams tinklo pralaidumas ir toliau nebus garantuojamas, nenumatyta jokios šios paslaugos plėtros Europoje. Kol kas juos siūlysime Šiaurės Amerikoje, kad mums neklijuotų „discounter“ etikečių. Iš pradžių pasiūlysime gerus ir nebrangius serverius.

Draugiški linkėjimai,
Octave