OVH Community, your new community space.

Bhs d-1


oles@ovh.net
05-24-2012, 12:32 AM
Sveiki,
Šiuo metu užbaigiame visus darbus, kad galėtume pradėti beta testavimą Šiaurės Amerikoje.

BETA tikslas
-----------------
Mes ieškome realių duomenų centro veikimo sąlygų. Todėl kasdien testuotojams siūlysime nuo 45 iki 90 serverių.


Kaip užsisakyti?
-------------------
Rytoj prieš pietus suteiksime galimybę užsisakyti beta testavimą. Iš pradžių Prancūzijoje, vėliau kituose filialuose.

Kad išvengtume "triukšmo", kilusio tvirtinant ALPHA testavimo užsakymus, mes pakeitėme visą procedūrą.

Nuo šiol procedūra automatiška ir labai paprasta:
- jūs privalote turėti twitter vartotojo paskyrą ir "sekti" @ovh;
- mūsų tinklalapyje (rytoj pateiksime URL) jūs sutinkate dalyvauti beta testavime pranešdami savo twitter paskyros pavadinimą;
- mes jums išsiunčiame kodą į jūsų twitter paskyrą (DM);
- jūs nurodote šį kodą mūsų tinklalapyje, o jūsų užsakymas užregistruojamas;
- jūs gaunate patvirtinimą (DM) savo twitter paskyroje;
- jūs gaunate pranešimą (DM): "jūsų serveris suteiktas" ("votre serveur a été livré").


Taigi, užsakymą pateiksite vos per 60 sekunčių.


Suteikimas
----------
Serverius pradėsime gaminti jau šią savaitę, todėl pirmuosius serverius numatyta suteikti kitos savaitės pradžioje. Vėliau šiuos veiksmus sinchronizuosime, kad kasdien pagamintume nuo 45 iki 90 serverių. Žinoma, galėsime vėluoti, ir netgi labai. Susiduriame su dideliu logistikos iššūkiu sinchronizuoti atsargas naujoje vietoje, kad jų pakaktų siūlomiems serveriams pagaminti. Tai nebus atlikta per savaitę, bet gali užtrukti nuo 4 iki 6 savaičių.


Kaina ir apmokėjimas
-------------------
Beta testavimas yra nemokamas ir be įsipareigojimų. Paslaugas pradėsime apmokestinti tik nuo rugpjūčio 1 d., o galbūt ir anksčiau, jeigu viskas klostysis geriau nei numatyta. Mums nieko netrūksta, kad šias paslaugas apmokestintume Europoje.

Jums siūlomas miniSP 2012 serveris su Intel Core i3 2130 2x2(HT)x3.4+ GHz su 16 GB RAM, 2 diskais po 1 TB ir 100Mbps jungties sparta. Po beta testavimo šio serverio kaina bus tokia pati, kaip Europoje, t.y. 175 LTL.

Mūsų filialas Kanadoje pasiūlys šį serverį JAV ir Kanados klientams jau po dviejų savaičių. Beta testavimo metu šis pasiūlymas bus teikiamas nemokamai, o nuo rugpjūčio 1 d. jis kainuos 69$/mėn. (dar turime galutinai suderinti atsiskaitymų sistemą).

Beta testavimo metu gaminsime įvairių tipų serverius. Šiuo metu tai miniSP. Po dviejų savaičių pradėsime gaminti EG ar MG. Beta testavimo metu taip pat bus galima išbandyti pCC, tikimės, iki liepos mėn. Apmokėjimus siekiame suderinti iki rugpjūčio 1 d.


Trumpai
----
Trumpai tariant, mes jau arti!! Net jeigu jūs labai pavargote. Šiek tiek sudėtinga, sakykime, jums pasiūlyti visa tai, atsižvelgiant į laiko juostos skirtumus ir mėginant sinchronizuoti visų komandų darbą. Tai tikras žmogiškasis nuotykis..

Tęsinys rytoj.

Draugiški linkėjimai,
Octave