OVH Community, your new community space.

Bhs d-4


oles@ovh.net
05-20-2012, 05:00 PM
Laba diena,
Tai "BHS d-6" tęsinys.

Kaip jau žinote, trečiadienį, po 4 dienų, paleisime mūsų DC BETA Šiaurės Amerikoje. Jis yra Kvebeke, už 80 km nuo JAV sienos. Tiksliau, centras yra Beauharnois ir jo pavadinimas: "BHS".

Be to, BHS yra už 300 . nuo 2 pagal dydį šalies hidroelektrinės. 2000KVA. Pradžioje naudosime 40KVA.
http://yfrog.com/z/odb9fkbj

Mūsų privati sub-stotis maitinama dviem 120 KV įvadais. Po to transformuojame 120 000 V į 13 800 V šiais dideliais transformatoriais.
http://yfrog.com/z/mny7qxpcj

DC reiks 3 elektros įvadų. Paprastai 3 šaltinis yra elektros generatorių. Taip yra Roubaix ir Strasbūre. Tačiau kalbant statistiškai, grupės "nėra absoliučiai patikimos" (c). Pakanka paskaityti testų, kuriuos vykdome Roubaix kas 4 savaites, jau 6 metus, ataskaitas... Ieškome geresnio ir patikimesnio varianto, kad nereiktų prisiimti papildomos rizikos. Šiandien geriausias variantas 3-am įvadui yra 120 KV įvadas iš sub-stoties, nutolusios per 15 km nuo mūsų. Tai daug pigesnis variantas, nei generatorių grupės. Ieškome 100% SLA... 20-30 metų.

Grįžtame prie BETA.

Paslaugos, kurias užtikrinsime BETA metu, taip pat bus profesionalios, tokio pat lygmens, kokias užtikriname Prancūzijoje. ALPHA fazė leido suformuoti komandas ir užtikrinti 24/7 priežiūrą.
http://yfrog.com/z/obyxxstj

ALPHA fazė jau atlikta. BETA leis patikrinti veiklą realiu laiku ir suteikto komandos krūvius.. atliekant užsakymus. BETA tikslas: skirtojo serverio suteikimas ne vėliau nei po valandos, Cloud paslaugos ne vėliau kaip po 5 minučių. Suteikti 45 serverius per dieną, po to 90, vėliau 180, dar vėliau 240, 360 serverių per dieną, teoriškai tai nepaaiškinama. Tai greita. Ir tai yra BETA tikslas. Paruošti ir suteikti paslaugą.

Manome, kad reikės 2 mėnesių, kad išlaikytume šį krūvį, tarkime, gegužę, birželį ir liepą. Darome prielaidą, kad rugpjūtį pradėsime mėnesinį apmokestinimą, kaip tai darome Europoje. Gal net anksčiau. Pamatysime.

Mūsų klientams nereiks keisti įpročių, kadangi suteiksime (tik) naują duomenų centrą BHS (šalia RBX ir SBG). Užsakymas liks toks pat, tvarkytuvas liks tas pats, apmokėjimo būdai tie patys, naujinimas toks pat ir ta pati pagalba.

BETA bus nemokama. Liepos pabaigoje siųsime atnaujinimo užsakymą, todėl norint pasilikti BETA serverį toliau, pakaks jį atnaujinti iki rugpjūčio 1 d. Jei ne, serverį pašalinsime. Jokių įsipareigojimų.

Kalbant apie kainas, norime pasiūlyti tokias pat paslaugas už tą pačią kainą, kaip ir Europoje. Apmokėjimas bus kaip įprasta, klientų šalies valiuta (Eurai, Svarai, LTL), ne doleriais. Taigi, įpročių nekeisime.

Linkėjimai,
Octave