OVH Community, your new community space.

Bhs d-6


oles@ovh.net
05-17-2012, 03:48 PM
Laba diena,
Po 6 dienų pradėsime veiklą Šiaurės Amerikoje, naujame DC, kuris yra Beauharnois (BHS), Kvebeke.

Numatėme Beta fazę, "uves variklį" viduje. Kaip jau žinote, siūlysime skirtųjų serverių ir Cloud Computing (pCC, pCI, Cloud Server ir pan.) paslaugas, kurias patys ruošiame. Nenutrauksime DC kūrimo, nepirksime serverių gražiose dėžutėse, nenaudosime pagalbos iš išorės ir nesakysime, kad gedimai ne mūsų kaltė. Teiksime visuose lygmenyse valdomas paslaugas ir pasieksime 100%.

Valdyti viską "nuo iki" yra sudėtinga, todėl įsipareigojame teikti ekspertų paslaugas visuose lygmenyse, visu įmanomu laiku. Tai leis išvengti gedimų, sumažinti koncepcinių klaidų ir suteikti geriausią kainos ir kokybės santykį.

BHS pastatėme savo duomenų centrą su didelio pasiekiamumo elektros tinklu ir serverių aušinimo skysčiu sistema. Paleidome serverių gamybos linijas ir valdome detalių, kurios keliauja iš 4 pasaulio pusių, atsargas, kad realiu laiku patenkintume poreikį. Taip pat sukūrėme didelio pajėgumo ir gedimams atsparų optinio pluošto tinklą tarp savo DC ir strateginių POP Kanadoje bei JAV. Galiausiai, visos infrastruktūros ir paslaugų pagalbą bei priežiūrą 24 valandas iš 24.

Visus šiuos darbus atlieka mūsų komandos ir keletas vietinių įmonių (elektros ir statybų), kuriose dirba ne mažiau nei 50 žmonių ir kurios yra aukšto techninio lygio. Visa technologija ir koncepcija diktuojama mūsų komandų, kurios viską peržiūri. Tai mūsų darbas: atlikti viską tik taip.

BHS perduosime savo jau turimas ir Prancūzijoje naudojamas žinias naujoms komandoms, kurias paruošime Beauharnois ir Montrealyje. Baigėme teorinio formavimo fazę BHS, kurią atliko FR komandos ir QC komandų vizitus RBX.

Dabar pereisime prie formavimo fazės naudodami "BETA" sąlygas.

Tęsinys rytoj.

Linkėjimai,
Octave