OVH Community, your new community space.

Atėjo laikas - ALPHA USA


oles@ovh.net
03-26-2012, 02:54 PM
Sveiki,

Džiaugiamės galėdami pranešti apie mūsų naujojo duomenų centro ALFA bandymus. Naujas duomenų centras yra ne Prancūzijoje ar Europoje, bet Šiaurės Amerikoje.

Jis yra Kanadoje rytuose, mažame miestelyje Beauharnois, šalia Kvebeko.

Tiksli vieta čia:
http://g.co/maps/ehnyv


Kodėl? Mes nupirkome seną, milžino Rio Tinto Alcan (RTA) pastatytos aliuminio gamyklos pastatą. Tai yra 60000 m2 žemės sklypas, su savo atskira el. pastote, su dviem elektros tiekimo 120.000 V linijomis, kurių kiekvienos galia siekia 120MVA. Viena iš elektros energijos tiekimo linijų eina tiesiogiai iš Beauharnois hidroelektrinės, esančios už 300 metrų nuo pastato.

Nuotraukoje kairiau yra mūsų DC, o viduryje Beauharnois užtvanka:
http://yfrog.com/z/kkoq2rfj

Tai ketvirta pagal dydį Kvebeko hidroelektrinė. Jos galia yra 2000MVA. Kita elektros tiekimo linija eina iš vieno pagrindinių elektros energijos eksporto į JAV punktų. Todėl tai yra ypač stabilus energijos šaltinis.

Kvebeko hidroelektrinė maitina el.energija mūsų DC, štai jos el. tinklo Beauharnois fragmentas:
http://yfrog.com/z/od25takj

Kalbėjome apie hidroelektrines. OVH Beauharnois DC naudojama, Kvebeko hidroelektrinių tiekiama el. energija bus 100% ekologiška.

Ją pagamina Hydro Quebec ir parduoda mums.
Šis elektros energijos šaltinis ypač tinka duomenų centrams, kurie ją vartoja 24 valandas per parą. Kitokios energijos šaltinis, kuris taip pat tinka mūsų duomenų centrui yra... ATOMINĖS, bet apie jas kita kalba, nes vis vien "žalioji" energija yra pigesnė nei branduolinė.

Mūsų 120KV pastotė:
http://yfrog.com/z/moblpeoj

Mūsų DC yra Kvebeke, t.y. už Jungtinių Valstijų ribų. Atrodo, keista strategija pulti Amerikos rinką, tiesa? Ne visai. Nuo mūsų DC iki Niujorko yra tik 8ms, o iki Čikagos - 19ms. Todėl tai yra labai gera vieta, iš kurios mes galėtume kokybiškai teikti skirtųjų serverių ir cloud computing paslaugas 25% - 30% JAV gyventojų. Šiaurės Amerika yra 70ms x 35ms ilgio ir pločio teritorija. Trumpai tariant, tai tokia didžiulė teritorija, kad reikia bent 3 didelių duomenų centrų, kad būtų aprėpta visa populiacija. Mes esame fazėje A ir kol kas kalbame apie rytinę pakrantę. Vėliau mes planuojame daryti tuos pačius darbus Vakaruose ir žinoma centre. Viskas priklausys nuo to, ar bus dar IPv4 ..

Kai kurios idėjos kuriant OVH tinklą Kanadoje ir JAV:
http://yfrog.com/z/nvqm4nmj

Ties JAV projektu mes dirbame jau 2 metus. Iš pradžių galvojome įsikurti Bostone ir Filadelfijoje, bet supratome, kad tai ne geriausia mintis. Mes išsinagrinėjome vietas, kurios labiausiai tiktų mūsų RBX4 technologijai ir atitiktų tinkamas oro temperatūras ir drėgmę. Taip pat, kad nebūtų jokių stichinių nelaimių, pavyzdžiui, tornadų ar žemės drebėjimų.

Visų pirma, kai mes 2011 liepą aplankėme Kvebeką, pamanėme, kad mums nepavyks - Kvebeke labai šaltos žiemos. Nejuokauju. Iš tiesų, iki -40 ° C!
Mūsų dabartiniai DC veikia labai gerai, esant maždaug 40°C/45°C, bet nesant labai žemoms temperatūroms.

Tačiau kai pamatėme RTA pastatą, pasakėme: "šventa karvė!" nes vos per keletą minučių pamatėme, ko mums trūko, kad galėtume eksportuoti savo technologijas į labai šaltą šalį. Iš tiesų, pastatas buvo naudojamas aliuminio lydymui ir liejimui. Pastato formoje buvo numatyta natūrali ventiliacija: šonuose įeidamas oras toliau yra ištraukiamas pro stogą į viršų. Tiksliai taip, kaip mūsų RBX4. Taigi mes turėjome idėją įdėti RBX4 tipo pastatą į RTA, kad gautume dvigubus įeinančio oro ortakius, lyg tai būtų dviguba siena. Ir žiemą
mes galime pašildyti šaltą orą mūsų serverių išskiriama šiluma.

Pastato viduje vykdomi darbai.
Čia geriausiai matome ortakius iš abiejose pusėse ir ertmes viršuje:
http://yfrog.com/z/oe4c3koj

Tikros aliuminio gamyklos vidus turi būti transformuotas į tikrą duomenų centrą:
http://yfrog.com/z/nwtrjqlj


Pastato formos ir pastotės pakako priimti sprendimą pirkti teritoriją ir įkurti OVH Kvebeke. Mes pasirinkome Beauharnois duomenų centrui ir Monrealį techninei pagalbai ir administracijai. Aš pats ten dirbu jau nuo spalio. Gruodžio viduryje baigėme žemės pirkimo procedūrą ir nuo sausio vidurio Monrealyje pradėjime įdarbinti inžinierius. Mūsų komanda plečiasi pirmadieniais.

Mūsų dream team:
http://yfrog.com/z/kgr88sqj

Dar daug reikia padaryti, kol infrastruktūra taps pakankamai stabili, kad būtų tinkama pardavimui. Manau, kad rugpjūčio pradžioje galėsime pradėti šiuos darbus. Tuo tarpu dabar mums reikia keleto rankų ir labai daug feedback'o iš jūsų, kad mes pamatytume tai, ko negalime matyti iš savo pusės. Todėl mes ir sugalvojome ALPHA ir BETA plėtros fazes.

ALPHA etapas jau prasidėjo. Jei turite OVH dedikuotą serverį ir norite išplėsti savo veiklą į Amerikos rinką, OVH siūlo 2-4 mėnesiams dedikuotą serverį nemokamai. Šio etapo tikslas - sureguliuoti tinklą ir optimizuoti maršrutą. Tiesą sakant, tuo pat metu mes pradėjome plėtoti didžiulį tinklą Amerikoje, kuris eina per visus didžiuosius JAV ir Kanados miestus. Šie du tinklai JAV ir Europoje bus sujungti tarpusavyje ir bus labai naudingi vienas kitam. Tačiau gali būti kiti optimizavimo būdai: vietoj to, kad duomenys keliautų iš JAV į Europą per Kvebeką, jie gali eiti tiesiogiai į Europą.

Mes turime išbandyti ir tuomet matysime problemas. Tuo pačiu metu, nedvejodami pasirinkite serverius: nes 100Mbps garantuojama.

Diegiami ALPHA skirti dedikuoti serveriai:
http://yfrog.com/z/oc78oehj

Beta etapas prasidės gegužę. Mūsų sistemos versija bus visiškai izoliuota nuo Europos. Užsakymo, tiekimo, apskaitos, el. pašto sistemos turi būti įdiegtos izoliuotoje sistemoje. Ji turi gebėti vykdyti užsakymus. Todėl, mūsų komandos turi sugebėti paruošti serverius ir juos pateikti per mažiau nei 1 val. Todėl mes mokysimės iš kolegų Prancūzijoje, kurie tai jau daro jau keletą metų.

Alpha ir Beta etapų metu gali būti 2 - 3 visiški, kelių valandų tinklo atjungimai. Kaip bus aprašyta, DC yra statomas ir mums iki rugpjūčio mėnesio reikės atlikti daug įvairių darbų ir rugpjūčio pradžioje pradėti teikti 100% SLA. Trumpai tariant, jei tinklas neprieinamas - mes nepanikuojame. Jei sugenda, tai nesiskundžiame. Jei atsijungia, mes nepradedame visur šaukti ir skųstis. Jeigu neveikia, mes pasižiūrime visą info, ten pamatome, kada problema gali būti sutvarkyta ir laukiame. Jei ši sąlyga nėra priimtina jums, tuomet, prašau, nedalyvaukite nei Alfa arba Beta, nes tai nėra skirta projektams, kurie turi būti nuolatos pasiekiami. Nuo rugpjūčio mėnesio tai bus jau "gamybinė" aplinka ir tuomet galite garsiai keiktis dėl pirmojo paketo praradimo.


Jei visa tai jus domina, prašome nedvejodami užsiprenumeruokite mūsų el.pašto konferenciją [email] alpha-us@ml.ovh.net [/ email] atsiųsdami pranešimą į [email] alpha-us-subscribe@ml.ovh.net [/ email]

Oficialiai konferencija yra anglų kalba. Pamatysime, kaip ten bus iš tiesų.

Pirmadienį, apsitarimas su jumis. Antradienį ryte užkursime svetainę ir galėsite nesudėtingai patvirtinti užsakymą ir gausite serverį OVH Amerikoje.

Pagarbiai, Octave