OVH Community, your new community space.

CDN Beta paleidimas


Gyvai
01-27-2012, 10:49 AM
Sveiki,
Jau metus OVH dirba su kurdama savo CDN infrastruktūrą 22-uose POP. Siekiame priartinti infrastruktūrą prie lankytojo ir pagerinti jūsų svetainių naršymą.

Jau prasidėjo Beta testavimas, CDN galite išbandyti ir jūs CDN!

Kaip įjungti svetainės CDN?

Pakanka pakeisti DNS zonos IP adresą kitu, suteiktu beta testavimo metu. Šia paslauga galite naudotis net jei neturite OVH prieglobos.

Kokie privalumai?

Pirmas: Svetainių paspartinimas ir surandamumas nieko nekeičiant, nei prieglobos, nei kodo. OVH CDN įterpiamas prieš prieglobą ir išsaugo visą internautų prašomą informaciją, po to rekordiškai greitai perteikia informaciją net nesikreipiant į svetainę. Tikrintų svetainių įkrovos laikas padidėjo 5 kartus.

Antras: perkėlę svetainę į CDN būsite visame pasaulyje, pasklidę 22 interneto taškuose. Kai klientas norės atidaryti jūsų svetainę, jis bus nukreiptas į artimiausią CDN ir svetainė bus perteikta greičiau.

Trečias: neapkraunama priegloba. Mūsų infrastruktūra yra su technologijomis, galinčiomis aptikti atakas ir sustabdyti jas. CDN išsaugoti puslapiai apsaugo prieglobą, todėl ji mažiau pažeidžiama. Tikrintos svetainės sulaukdavo 3 kartus mažiau užklausų, todėl nereikėjo rūpintis perkonfigūravimu.

Kokią technologiją naudojame?

Pasirinkome AnyCast technologiją: CDN IP yra skelbiami /24 BGP, visuose 22 POP, įdiegtuose visame pasaulyje. Lankytojai gauna artimiausio CDN IP, todėl turinys pateikiamas naudojant mažiausią uždelsimo laiką ir kaip įmanoma greičiau.

Kaip dalyvauti beta testavime:

http://www.ovh.com/fr/cdn/index.xml

Laukiame atsiliepimų forume ir ML: cdn@ml.ovh.net

Linkėjimai,
Adele