OVH Community, your new community space.

Geek'ai duoda


Gyvai
01-02-2012, 03:26 PM
Sveiki,


Džiaugiamės, kad daugelis jūsų sureagavo į šį prašymą. Esame Jums labai dėkingi.

Gruodžio 31 d. ryte apsilankėme Rubė (Roubaix) Socialinės paramos centre ir įteikėme 407751 € vertės čekį.

Kaip ir pernai, prašėme niekur apie tai neskelbti. Šios paramos tikslas yra padėti. Taškas.

Kodėl? Mus įtraukė į Europos biudžeto, skirto badaujantiesiems paremti, mažinimo skandalą. Tokius sprendimus priimantys asmenys nieko nesuprato, galbūt todėl, kad niekada gyvenime nebuvo patyrę bado. Krizė ar ne, bet valgyti kiekvieną dieną – tai prabanga. Be to, tai neatima iš mūsų didelių investicijų. Visiškas nesusipratimas…

Trumpai tariant, taip, geek’ai duoda. Kadangi politikai neatlieka savo darbo.

Dar kartą dėkojame.

Draugiški linkėjimai,
Octave

Gyvai
12-30-2011, 10:57 AM
Sveiki,

Prieš metus Rubė (Roubaix) mieste esančiame Socialinės paramos centre sudegė sandėlis su visomis maisto atsargomis. Tai buvo tikra tragedija šeimoms ir savanoriams. Mes nusprendėme suteikti pagalbą ir kreipėmės į klientus, kad Ovh 2010 m. gruodžio 31 d. apyvarta būtų pervesta Rubė Socialinės paramos centrui. Mums pavyko. Daugybė mūsų klientų atnaujino paslaugas kaip tik gruodžio 31 d., ir už tai mes ir vėl jums esame dėkingi.

Mes gyvename nežinomybės laikotarpiu, kuomet kasdien prognozuojama pasaulio pabaiga. Esant blogam matomumui, nematydami krypties, mes rizikuojame netekti vilties, būti vedžiojami ir pasiklysti, nors reikia visai nedaug situacijai pakeisti. Būtent tokiais laikotarpiais reikia daryti viską priešingai nei esame įpratę ar norime daryti. Užuot užsisklęsdami savyje, būkime atviri kitiems ir eikime į priekį!

Ovh vėl kreipiasi į savo klientus prašydama atnaujinti paslaugas 2011 m. gruodžio 30 d., penktadienį. 100% dienos apyvarta bus pervesta Rubė Socialinės paramos centrui. Pernai jūs atnaujinote paslaugas už 340000 €, tikimės, kad šiais metais rezultatai bus įspūdingesni.

Paslaugos atnaujinimas:
http://www.ovh.lt
- Atnaujinti
- jūsų domeno, bendros svetainių prieglobos, vps, cloud ar serverio pavadinimas.

Iš anksto dėkojame!

Draugiški linkėjimai,
Octave