OVH Community, your new community space.

Nauja paslauga: UDP IP


Gyvai
12-01-2011, 12:39 PM
Sveiki,

Kai kurie iš jūsų žino, kad savo tinkle naudojame įvairius ribojimus ir apsaugas. 99.999% apribojimų neturi įtakos serverių veikimui, tačiau puikiai tinka apsaugoms nuo atakų. Tik 0.001% jaučia UDP ribojimus.

Ruošiame dokumentą, kuriame bus paaiškinti ribojimai ir apsaugos, tačiau reikia laiko, kad jis būtų visiems suprantamas ir kai kurie klientai (0.001%) jau išsakė savo poreikius. Todėl nusprendėme pateikti "UDP IP" paslaugą prieš pateikdami dokumentaciją ir paaiškinimus.

Kalbant bendrai, tai IP adresas (kaip fail-over), kurio įeinantis UDP srautas neribojamas, todėl galite užtikrinti geresnį veikimą, pvz., VPN UDP tunelio.

Negalite pasirinkti IP adreso ar jo geolokalizuoti, tačiau galite perkelti iš vieno serverio į kitą, turintį Profesionalaus Naudojimo parinktį. Taip pat galite keisti reverse.

Paslaugos kaina: 17.50 Lt /mėn., užsakius naudojama, kol naudojamas serveris. Negalima užsakyti kelių IP.

Net jei galite, nerekomenduojame naudoti tokio IP niekam kitam, išskyrus UDP srautą. Taip pat rekomenduojame serveryje nustatyti srauto priėmimo taisykles, kad būtų priimamas tik vieno prievado srautas (pageidautina nurodyti ir nuotolinius IP adresus), visą kitą srautą ignoruoti (DROP).

Kaip žinotei, ar reikia šios parinkties? Reikia tik tuo atveju, jei pastebėjote UDP point-to-point ribojimą.

Kaip užsakyti? Tvarkytuve, kaip įprasta.

Linkėjimai,
Germain