OVH Community, your new community space.

Red Hot atvyksta į Kimsufi


oles@ovh.net
11-30-2011, 02:30 PM
laba diena,

Jau keletą metų teikiame Prancūzijoje ir Europoje konkurencingus Kimsufi pasiūlymus. Visą laiką keičiame Kimsufi gamą pagal tai, ką siūlo konkurentai. Lygiuojamės į juos ar pateikiame geresnį pasiūlymą, kad išlaikytume spaudimą rinkoje.

Napoleonas sakė: "Geriausia gynyba yra puolimas".

OVH sako: "Kam tas smurtas? Nesame viduramžiuose!".

Su pavadinimu "geri planai" OVH teiks kiekybiškai ir laiku apribotus Kimsufi pasiūlymus. Norime pasiūlyti serverius, kurie būtų rinkos "norma" ir tuo pačių į skirtųjų serverių rinką įberti šiek tiek pipirų. Red Hot Chili Peppers. Red Hot

Vienas serverių pasiūlymas gali būti matomas dieną ir netikėtai pradingti. Galime pasiūlyti 10 ar 20 serverių, po to dar 10 ar 20, o dar po kelių savaičių visiškai nieko.

Kalbant apie kainas, ieškome serverių, kurie kainuotų nuo 70 Lt/mėn. iki 175 Lt/mėn.

Kalbant techniškai, kadangi OVH turi savo serverių surinkimo liniją, jų gamyba dienai ar kitai gali būti pakeista. Surinkimo keitimus atliksime kas 2 ar 3 dienas, kad sukurtume unikalius pasiūlymus.

Taip pat ieškome būdų, kaip patenkinti klientų, nerandančių idealaus pasiūlymo mūsų kataloge, poreikius. Iš esmės, atliksime nemažai konfigūracijos tikrinimų ir ieškosime kompromiso tarp CPU, RAM ir diskų, kad rastume geriausią šių 3 komponentų santykį ir kainą bei mūsų klientų poreikius.

Taip pat pagalvojome ir apie būdą apyvartai reguliuoti. Kadangi klientas mažiau mokės už daugiau resursų, nebus galima antrą kartą užsakyti to paties serverio, nes tai ribota serija, be to, klientas, turintis didesnio nei vidutinis kainos/resursų santykio serverį, nenorės jo lengvai paleisti. Šiuos pasiūlymus taip pat naudosime norėdami pateikti nestandartinę įrangą, kuri skirsis nuo standartinės, tačiau bus ne tokia brangi.

Taigi, rizikuosime pateikti Kimsufi "gerus planus".

Daugiau informacijos:
http://www.kimsufi.com/fr/bons_plans/index.xml

linkėjimai,
Octave