OVH Community, your new community space.

Cloud NAS beta


oles@ovh.net
09-09-2011, 09:10 PM
Laba diena,
Cloud NAS beta pasiekiama mūsų naujoje svetainėje http://www.ovh.fr.

Beta testavimo metu galėsite susikurti savo paskyrą. Disko vieta nebus ribojama. Naudokite į sveikatą.

Saugykla apsaugota prisijungimo vardu/slaptažodžiu. Ji asmeninė ir negali būti naudojama viešai. Priešingu atveju uždarysime jūsų paskyrą.

Beta testavimas truks 2-3 savaites. Pabaigoje galėsite pasirinkti, ar norėsite pratęsti naudojimą už taikomą įkainį. Jei to nepageidausite, paskyra bus ištrinta.

Mūsų sukurta technologija leidžia iš tiesų neribojamai naudotis paskyra. Failo dydis ribojamas iki 10GB. Kalbant techniškai, failai saugomi keliose fizinėse vietose, kad būtų užtikrintas didesnis saugumo lygis.

Naudosime webdav protokolą. Jį galima naudoti su Windows, Mac, Android ir sinchronizuoti duomenis kaip tik norite. Taip pat duomenų nuskaitymui galėsite naudoti Chrome, Firefox ar IE. Įkėlimo papildinys, leisiantis naudoti drag&drop, šiuo metu kuriamas.

Vėliau bus pateiktos funkcijos, leisiančios toje pačioje disko vietoje naudoti kelis prisijungimo vardus. Taip įmonės galės panaudoti saugią ir aukšto prieinamumo vietą savo tikslams. Taip pat įdiegsime galimybę pateikti failą viešai, su nuoroda parsisiuntimui, kuri nukreips į CDN, esantį visame pasaulyje.

Jei reikės, sukursime programėlę iPhone ir Android, kuri leis kelti failus iš telefono į webdav ar atvirkščiai. Windows ir Mac sistemose tai integruota, kaip USB disko naudojimas.

Galutinėje versijoje pateiksime skirtingus verslo modelius:
- mokėjimas už naudojimą
- fiksuotas mokestis

Jei turite papildomų pageidavimų, nekantraujame juos išgirsti.

Linkėjimai,
Octave