OVH Community, your new community space.

Adsl vdsl sdsl


oles@ovh.net
09-09-2011, 08:58 PM
Laba diena,
Paleisime DSL2+, VDSL2 ir SDSL.bis EFM pasiūlymų gama testavimą. Gama reiškia, kad neliko techninių problemų ir patvirtinsime verslo modelį. Kitaip sakant, tai paslaugos ir kainos klausimas, ieškome geriausiai parduodamo varianti

Prieš viską: perkelsime ADSL pasiūlymus į ovh.fr, jo neliks ovh.com, tačiau dar yra nemažai turinio, kurį norime perkelti į ovh.fr

Taigi, svetainė:
http://www.ovh.fr

Okey! Tačiau ką siūlo OVH su ADSL2+? Kokia VDSL2 istorija?

Ovh siūlo 5 paslaugas: no!Box, no!TV, Double, Pro ir SDSL.bis EFM

- no!Box
--------
Šiandien siūlome "no!Box". Pasiūlymas lengvai keičiamas:

- Kaip nurodo pavadinimas, nėra jokios "dėžutės". Todėl OVH nesuteikia modemo. Logiška. Todėl jūs turite turėti savo. Štai kodėl pasiūlymas labiausiai nutaikytas į perpardavėjus, jie galės konfigūruoti savo modemus. Tai taip pat skirta klientams, kurie gali įsidiegti šią paslaugą be OVH pagalbos.

- Kalbant apie kainą, beta metu tikrinome kainas, kurios keitėsi pagal zonas A, B, C, D ir kainą, kuri kito nuo dalinio ar visiško pergrupavimo. Vienas pasiūlymas įgavo daug kainų. Tai bloga idėja, kadangi daugiausiai užsakymų buvo A ir B grupėse. Todėl visoms grupėms ir 2 pergrupavimams suteikėme vieną kainą - 16.66E be PVM/mėn.

- Vietoje diegimo mokesčio yra nutraukimo ir įsipareigojimo mokestis, reikia pasirinkti: arba įsipareigojate mokėti 50E nutraukdami sutartį, bet atsisakote kada norite, arab įsipareigojate 12 mėnesių ir nemokate nei diegimo, nei įsipareigojimo mokesčio. Reikėjo rinktis. Palengvinimui pašalinome diegimo mokestį. Ir gavome vaizdą: diegimo mokestis yra kliūtis. Todėl pasirinkome variantą be diegimo mokesčio ir be nutraukimo mokečio, tačiau su 12 mėnesių įsipareigojimu.

Pasiūlymas skirtas perpardavėjams ir techniškiems klientams. reikia turėti savo modemą ir mokėti jį konfigūruoti.

Pasiūlymas galioja visoje Prancūzijoje.

- SDSL.bis EFM
--------------
Beta metu pateikėme SDSL.bis EFM pasiūlymą su garantuojamu simetriniu 5Mbps srautu, už 25E/mėn, su 300E diegimo mokesčiu ir modemu. Tai gan tenkinantis pasiūlymas. Tačiau perdarėme ir jį. Pašalinome diegimo mokestį... taip! Tačiau 12 mėn. įsipareigojimas.. bouu!.... Pasiūlymas 4x pigesnis nei konkurentų.. taip!

Pasiūlymas skirtas tiems, kas jau turi interneto jungtį ir nori padidinti duomenų srautą už mažiausią kainą.

Pasiūlymas galimas tik mūsų DSLAM, viso 180 NRA, kurie dabar pergrupuojami.

- no!TV
-------
no!TV - pasiūlymas, rizikuojantis tapti populiariu. Už 20Eur/mėn., be diegimo mokesčio, be nutraukimo mokesčio, su įsipareigojimu 12 mėnesių gaunate ADSL2+, kuris paruoštas VDSL2, taip pat "dėžutę", wifi, 1 telefono liniją su fiksuoto ar mobilaus ryšio galimybe. Trūksta tik TV. Paprasta

Pasiūlymas skirtas visiems fiziniams ir juridiniams asmenims, kuriems reikia interneto, telefono, bet nereikia TV.

Pasiūlymas teikiamas visoje Prancūzijoje.

- Double
-----------
Double - poroms, šeimoms ir laisvai samdomiems darbuotojams skirtas ADSL2. Gaunate ADSL2+, VDSL2 Ready jungtį, 2 telefono linijas, 2 1GB Exchange Mobile paskyras ir 100GB Cloud NAS. To užteks šeimai ir mažai įmonei. Exchange paštas pasiekiamas iPhone, Android, galėsite planuoti darbotvarkę, kontaktus, su NAS sinchronizuosite failus ir pasieksite juos per webdav.

Kaina? 25Eur/mėn. Be diegimo ar nutraukimo mokesčio, su 12 įsipareigojimu mėnesių.

Pasiūlymas teikiamas visoje Prancūzijoje.

- Pro
--------
Pro esame numatę vieną ADSL2+, VDSL2 Ready, su 2 telefono linijomis + 1 linija su pasirinktu telefono aparatu. 3 telefono linijos, mobilaus ar fiksuoto ryšio. 5 Exchange paskyros ir 500GB Coud NAS. Bravo! Jūsų įmonė išaugs

Parinktys: įmonė neturi paleisti ryšio su darbuotojais, kurie dirba internete. Su Pro turėsite dviejų Wan parinktį, kuri leis dubliuoti jungtį antru ADSL2+, per France Telecom. Kitaip sakant, pagal nutylėjimą turėsite dvi ADSL2+ jungtis. Taip pat galėsite papildomai užsakyti telefono linijas, el. pašto apskyras, disko vietą Cloud NAS ir t.t.

Pro kaina nuo 39Eur/mėn., be diegimo ir nutraukimo mokesčio, su įsipareigojimu 12 mėnesių.

Skirta smulkioms ir vidutinėms įmonėms, su 5 ar daugiau darbuotojų.

Pasiūlymas teikiamas visoje Prancūzijoje.

- VDSL2 Ready
-------------
sakydama VDSL2 Ready, OVH nori pasakyti, kad jūsų "dėžutė" jungiama prie DSLAM, kuris jau šiandien veikia ADSL2+ lygiu ir kuris gali būti lengvai perjungtas į VDSL2 lygį. Kai tik ACERP patvirtins VDSL2 normas, galėsite iškart ADSL2+ pakeisti į VDSL2 be jokio įrangos keitimo ar laukimo.

Kaip Ovh tai daro? DSLAM naudojame kortas, kurios pajėgios sinchronizavimui ADSL2+ ir VDSL2. Normos pasirinkimas yra programinis, o ne techninis reikalas. Šiandien kortas konfigūruojame ADSL2+, vėliau VDSL2 norma išsiplės Prancūzijoje. Kai patvirtinimas įsigalios, tiesiog pakeisime konfigūraciją ir jūs iškart gausite VDSL2.

Šiandien siūlome su ADSL2+ suderinamas "dėžutes", tačiau artimiausiomis dienomis visa tai pasikeis ir gausite suderinamas su ADSL2+ ir VDSL2.

Svarbu: VDSL2 apsimoka linijose, esančiose ne toliau kaip 1.5 km nuo NRA. Kai atstumas 2.5 km, ADS2+ geriau nei VDSL ir kai atstumas pasiekia 3.0 km, VDSL2 neveikia. Priklausomai nuo konfigūracijos, linija gali palaikyti VDSL2 ir ADSL2+ vienu metu. Dar nėra žinoma, kaip greitai ir be didesio vargo vieną standartą perjungti kitu. Pasirinkimas daugiausiai atliekamas pagal kokybę ir liniijos ilgį. Taigi, jei jūsų linijos ilgis yr a3+ km, automatiškai naudosite ADSL2+. VDSL2 naveikia už 3 km ribos ir nėra reikalo meluoti sakant, kad tai dar gali keistis. Iš tiesų, iki 1.5 km upload yra spartesnis nei ADSL2+, tačiau už 3.0km VDSL2 miršta.

VDSL2 naujovė galima tik mūsų DSLAM ir mes esame primieji Prancūzijoje, jungiantys ADSL2+ klientus prie DSLAM ADSL2+/VDSL2. Kiti tai dar tik pradeda (dabar).

Linkėjimai,
Octave