OVH Community, your new community space.

CDN alpha testavimas


oles@ovh.net
08-27-2011, 03:46 PM
Laba diena,
Kaip jau pranešėme, OVH kuria savo CDN infrastruktūrą. Norime priartinti lankytoją prie infrastruktūros ir pagerinti jų naršymą jūsų svetainėse.

Alpha truks 3 savaites. Galite išbandyti adresu http://demo.ovh.net, kuris yra CDN. Kopijuojame turinį į CDN ir jį pateikiam neperkraudami pagrindinės infrastruktūros. Toks CDN principas.

CDN beta testavimas prasidės rugsėjo pabaigoje. Iki to laiko reikia pateikti infrastruktūrą 22 POP visame pasaulyje. Gausime įrangą, maršrutizatorius, kortas ir t.t. Viską sukonfigūruosime ir įdiegsime. Rugsėjo mėnesį planuojame praleisti keliaudami po pasaulį Taip, tai bus to, ką paruošėme laboratorijoje, vežimas į kitą vietą.

Naudosime GeoCast technologiją, kitaip sakant, CDN IP visuose BGP bus pranešami /24, visuose 22 pasauliniuose POP. Lankytojai matys artimiausio CDN IP ir turinys bus pristatomas su mažiausiu uždelsimu tarp lankytojo ir infrastruktūros.

Tačiau mes norime eiti dar toliau. Ši infrastruktūra leis panaudoti IP GeoCast kaip IP Failover.

Okey ir pirmyn? Ką daryti su IP GeoCast, praneštu 22 pasauliniuose POP ir su VPS, esančiais 9 pasauliniuose POP?

Galėsite kurti savo CDN naudodami savo sistemą, nes turėsite root prieigą. Galėsite valdyti DNS Geocast serverį, kitaip sakant, arčiausiai kiekvieno lankytojo esantį DNS ir patobulinti paslaugą su šaltinio IP "if". Pasiūlysime pasaulinio VPN paslaugą, kuri leis prijungti artimiausią infrastruktūrą ir t.t. Ši paslauga skirta ekspertams, nesiginčijame. Klientams, ieškantiems išbaigto sprendimo, OVH pasiūlys CDN su reikiamomis funkcijomis.

Nebūtinai turite turėti pagrindinę infrastruktūrą OVH, kad galėtumėte naudotis šiomis paslaugomis.

Kada? Gruodžio pabaigoje viskas veiks ir paleisime beta.

Linkėjimai,
Octave