OVH Community, your new community space.

IP failover su LB+FW


oles@ovh.net
08-27-2011, 03:32 PM
Laba diena,
Prieš kurį laiką inicijavome vidinius darbus, kad pasiūlytume 2 paslaugas, susijusias su apkrovos balansavimu ir apsauga nuo atakų.

2009 pateikėme nemokamą IP LB paslaugą, kuri grindžiama eile maršrutizavimo patarimų, kuriuos įdiegėme siekdami užtikrinti L3 apkrovos balansavimą iki 8 serverių. Paslauga buvo sudėtinga diegti ir nedavė visiško pasitenkinimo, kitaip sakant, labai sudėtinga, su daug klaidų, apribojimų ir gedimų.

Todėl nusprendėme jos neteikti RBX4 serveriams.

Pradėje CDN darbus įdiegėme technologiją, kuri atlieka 2 funkcijas naudojant 1 paslaugą. Šiuo metu technologijai atliekamas Alpha testas įmonės viduje: tris savaites demo.ovh.net bus (ateities) CDN laboratorijos versijoj.

Taigi, galime pateikti tokią technologiją, kurią siūlome kartu su IP failover ir LoadBalancing bei ugniasiene, kuri leidžia apsisaugoti nuo syn-flood tipo atakų. Paslauga labai paprastą, ją naudojame jau 4 metus. Tiesiog nenumatėme jos naudoti ir tokiu tikslu... Reiks žengti žingsnį atgal ir Flash

Kagi, tikimės rugsėjį paleisti IP failover LB + FW paslaugų beta testus. Reikia paruošti galimybę migruoti dabartinį IP LB į naują infrastruktūrą. Po to galėsime pateikti tai naujiems klientams.

Linkėjimai,
Octave