OVH Community, your new community space.

JAV, CA, Azijos ir Brazilijos tinklas


oles@ovh.net
07-29-2011, 08:32 PM
Laba diena,
Prasidėjo

Ovh diegia savo CDN tinklą 22 pasaulio taškuose. Siūlysime VPS Europoje, JAV ir Azijoje. Tinklo pajėgumas: 200Gbps. CDN pajėgumas: 240Gbps. 18000 VPS paruošta naudojimui.

Paslaugos pradžia: rugsėjo pabaiga.

Detalės:
-------
Baigiame derybas ir sutarčių pasirašymus, kad sukurtume savo tinklą JAV, CA ir Azijoje. Tai pirmasis etapas, kuomet įdiegsime maršrutizatorius ir suderinsime juos tarpusavy. Juos naudosime savo CDN tinklo kūrimui, po to sukursime 9 VPS mini infrastruktūras pasaulyje. Norime pasiūlyti VPS ir išsiaiškinti, kuriose pasaulio vietose jie populiaresni ir kur kurti didelius duomenų centrus

JAV ir CA tinklo schema:
http://weathermap.ovh.net/usa

New York jau veikia. Kiti veiks rugsėjo pabaigoje.
Rugsėjo pabaigoje siūlysime VPS:
- Paryžiuje
- Rubė
- Frankfurte
- Strasbūre
- Milane
- Madride
- Dalase
- Niuarke
- Čikagoje
- San Chose
- Hong Konge
------------
11 VPS infrastruktūrų

CDN bus įdiegta šiose tinklo vietose:
- Londone
- Amsterdame
- Varšuvoje
- Vienoje
- Milane
- Frankfurte
- Paryžiuje
- Madride
- Niuarke
- Toronte
- Čikagoje
- San Chose
- Sietle
- Los Andžele
- Dalase
- Atlantoje
- Majamyje
- Ašburne
- Tokijuje
- Hong Konge
- Singapūre
- San Paule
---------------
22 POP

Tinklo pajėgumas padidės 200Gbps. Galėsime paskirti 240Gbps CDN ir pasiūlyti 18000 VPS visame pasaulyje. Pradėsime naudoti 12 POP (Point Of Presence) JAV, Kanadoje (beveik tiek pat, kiek turime Europoje) ir 3 POP Azijoje: Tokijuje, Hong Konge ir Singapūre. Taip pat "būsime" ir San Paule bei Brazilijoje. Visi srauto mainų taškai yra 10G, jau pradėjome derybas dėl 0x10G ir 10x100G, naudojant mūsų Infinera įrangą. Galėsime naudoti savo bangas ir įterpti jas į dabartinį teikėjų, naudojančių Infinera, tinklą. Paprastai ir greitai. Nereikės naudoti optinio srauto stiprinimo kas 60 km.

Tarp Londono ir JAV turėsime 50Gbps ir 67ms PING. Naudosime AC-1, AC-2, TGN ir TAT-14. Tarp Niuarko ir San Chose turėsime 70ms. Tarp Čikagos ir Dalaso: 19ms.

Dabar tai darosi įdomu Pirmadienį užsakysime maršrutizatorius, komutatorius ir serverius. Po to viską sujungsime ir konfigūruosime visumą. Dar vėliau diegsime. Rugsėjo pradžioje 90% atsakys į PING. Iki rugsėjo pabaigos taisysime problemas. Viso 3 mėnesiai nuo projekto pradžios. Tikėkimės.

Labai dėkojame tiekėjų komandoms, kurios atsiliepė į mūsų prašymą ir padėjo mums šį beprotišką mėnesį. Viskas buvo labai įtempta, vyko sparčiai ir štai rezultatas

Tiekėjai, kuriuos pasirinkome šiai avantiūrai:
- Ancotel
- Coresite
- Equinix
- Global Crossing
- KPNQwest
- Level3
- Mega iAdvanced
- NTT
- Tata
- Telia
- Telx
- Terremark

Taip pat dirbame su svarbaus duomenų centro kūrimu rytų pakrantėje... Jei viskas gerai, pirmuosius serverius pristatysime į Šiaurės Ameriką jau šių metų spalį..

Linkėjimai,
Octave