OVH Community, your new community space.

duomenų centras LIL1


oles@ovh.net
07-26-2011, 02:02 PM
Sveiki,
Bendra informacija.

Šių metų pabaigoje OVH pasiūlys kolokacijos (housing) paslaugą Lilyje – spintas ir kitas pagalbines kolokacijos priemones. Be to, pasiūlysime svarbias infrastruktūras, kurioms reikia 2 platformų, geografiškai atskirtų 10 km atstumu. Mes taip pat pasiūlysime veiklos atnaujinimo planą (PRA), debesų kompiuteriją (Cloud Computing) 2 platformose ar saugyklą su saugojimo spintomis 2 platformose.

Komercinis tikslas yra paprastas: kai kurios klientų grupės turi perpildytus duomenų centrus. Joms reikia ir jos pageidauja pereiti prie debesų kompiuterijos sprendimų, kokius siūlo OVH Private Cloud Computing. Bet labai dažnai šie klientai nori palikti savo tam tikrą nestandartinę įrangą ar labiau norėtų investuoti į techninę įrangą, kurios OVH nesiūlo. Spinta ar kita pagalbinė kolokacijos priemonė – tai būtina paslauga, kuri palengvins klientų duomenų perkėlimą į debesų kompiuteriją.

Mes taip pat turime klientų, kuriems labai patinka Private Cloud Computing sąvoka, bet jie pageidautų aiškiai apibrėžtų užrakinamų spintų su skirtingais fiziniais saugumo lygmenimis, siekiant užtikrinti, pavyzdžiui, PCIDSS. Taigi paslaugas valdo OVH, serverius nuomoja OVH, bet klientas, jei pageidauja, gali ateiti ir pamatyti savo infrastruktūrą. Ir jeigu OVH atlieka intervenciją į infrastruktūras, mes turime laikytis kliento apibrėžtų ISO procedūrų.

Klientams iš Paryžiaus, turintiems spintas ar kitas pagalbines kolokacijos priemones Paryžiuje, mes pasiūlysime antrinę platformą, esančią daugiau nei už 200 km nuo Paryžiaus, sujungiamą su bangomis (waves) (paslauga L2 1G ar 10G), kurios turi (ar neturi) WAN ar LAN PHY apsaugą, ir grindžiamą 2 geografiškai atskirtais maršrutais.

Šiam tikslui OVH šiuo metu perka naują 10000m2 pastatą, esantį už 15 km nuo RBX 1,2,3,4, t.y. Lilyje. Mes sujungsime šį pastatą su OVH tinklu. Pasiūlysime spintas ir kitas pagalbines kolokacijos priemones, 24 val. per parą budinčią komandą, kuri, esant reikalui, atliks intervenciją į spintą ir klientui skirtą komandą. Platformoje taip pat bus laikomasi ISO 27000 normų (JAV atitikmuo: SAS 70).

Kalbant apie kainas, duomenų centre LIL1 padarysime tikrus stebuklus.

Draugiški linkėjimai,
Octave