OVH Community, your new community space.

Ovh ir Patriot Act


oles@ovh.net
07-08-2011, 04:56 PM
Laba diena,
Kaip jau žinote, OVH ruošiasi pradėti savo veiklą JAV ir Kanadoje. Tikriausiai žinote, kad JAV yra įstatymas "Patriot Act", kuris leidžia valstybinėms institucijoms (FBI, CIA) prieiti prie visų JAV saugomų duomenų ir JAV įmonių duomenų visame pasaulyje. Tai ne dėl teisingumo, o "Patriot Act" išdava. Tai JAV įstatymas ir normalu jo laikytis, jeigu esate JAV įmonė.

Kita vertus, OVH France turi savo infrastruktūrą Prancūzijoje ir teikia paslaugas Europos rinkoje. Be to, po kelių dienų pasiūlysime jas pasaulinei rinkai, įskaitant Ameriką. OVH France neprivalo laikytis "Patriot Act", kadangi OVH France nėra Amerikos įmonė ir neturi infrastruktūros JAV.

OVH US yra JAV įmonė ir ji investuos į JAV duomenų centrus, paskui siūlys paslaugas JAV ir visame pasaulyje. Amerikos teritorijoje esame numatę 2 didelius duomenų centrus. OVH US privalo laikytis "Patriot Act" ir laikysis JAV įstatymų. Viskas paprasta.

OVH France nesiūlys paslaugų, grįstų OVH US infrastruktūra. Ir OVH US nesiūlys paslaugų, grįstų OVH France. Tai bus 2 nieko bendro neturintys taškai. Taigi, jei norėsite turėti serverį JAV, reikės užsakyti jį OVH US. O jei amerikietis norės serverio Europoje, reiks užsakyti per OVH France. Taigi, bus 2 įmonių klientai. Abi įmonės ir atskiri jų klientai bus visiškai izoliuoti vieni nuo kitų.

Tas pats su OVH CA - tai 3-ia, nuo anksčiau minėtų dviejų izoliuota įmonė. Tai nebus nei OVH France, nei OVH US filialas. Ir ji investuos tik Kanadoje, Montrelayje. OVH Canada neprivalo laikytis "Patriot Act".

OVH US ir OVH Canada yra 2 įmonės, kurių akcininkas yra Octave Klaba ir tik jis. Tai nėra dar vienas OVH France filialas. Didesnė izoliacija.

Taigi tarp 3 įmonių bus tokia pat izoliacija, kokią teikia, pvz., Visa tarp Visa Europe ir Visa USA. Tikslas toks pats: užtikrinti klientus, kad bus laikomasi konkrečios šalies įstatymų.

Mūsų konkurentai, siūlantys skirtuosius serverius ar Cloud Computing, priešingai, nesuteikia tokios izoliacijos. Taigi, jei naudojatės Amerikos įmonės paslaugomis Europoje, esate veikiami "Patriot Act". Tai taikoma ir nemokamam el. paštui, jūsų draugų svetainėms ar nuotraukų saugykloms. Pasiskaitymui:
http://www.presence-pc.com/actualite...iot-act-44277/

Šio pranešimo tikslas nėra diskutuoti apie įstatymą ir tai, ar jis geras. Norime paaiškinti OVH situaciją klientams Europoje ir būsimiems klientams JAV bei Kanadoje. OVH privalo laikytis kiekvienos šalies įstatymų. Mūsų tikslas yra teikti paslaugas, kurias kuriame kiekvienos šalies gyventojams gerbiant susitarimus ir neieškant įstatymo apėjimo būdų. Kiekviena šalis taiko savus metodus ir mes prie jų absoliučiai prisideriname.

Ruošiamės Šiaurės Amerikoje sukurti 3 didelius duomenų centrus ir iki 2025 investuoti 500 mln. eurų bei sukurti 1000 darbo vietų.

Linkėjimai,
Octave