OVH Community, your new community space.

pagalbos kokybė


oles@ovh.net
06-16-2011, 03:54 PM
Laba diena,
Seniai pažadėję, viešai pateiksime OVH pagalbos kokybės statistiką.

Ji grindžiama tuo, ką mes darome kasdien:
1800 telefono skambučių, 1700 komercinių klausimų el. paštu ir 500 susirašinėjimų gedimo kvitų sistemoje.

Pateikiame 3 kreives:
- Bendraudami su OVH, kiekvieną atsakymą galite vertinti nuo -3 iki 3. Jūsų įvertinimas patenka į šią kreivę. Laikomės ties 1.2
- Kitos įmonės, besispecializuojančios pagalbos kokybės vertinime, 3 kartus per dieną klausosi ir skaito kiekvieno darbuotojo atsakymus, po to vertina skalėje nuo 0% iki 100%. Atsižvelgiama į klausymo kokybę, laukimo laiką, individualų bendravimą, pateiktą atsakymą ir t.t., kiekvienas skambutis/laiškas vertinamas daugiau nei 35 aspektais. Laikomės ties 83%.
- Laikas, per kurį pagalbos skyrius atsako į jūsų laiškus. Kitaip sakant, laikas, kai išsiunčiate laišką ir gaunate atsakymą. Esame ties 2.5 val. arba 150 minučių.

Daugiau informacijos:
http://www.ovh.com/fr/support/#support_stats

Tai padeda matyti, ar tai veikia, ar ne.

Papildymui įdiegsime galimybę „noriu pakeisti konsultantą“, „noriu bendrauti su konsultanto viršininku“ ir „labai ilgas atsakymo laikas“. Pastaraisiais 3 atvejais visi darbuotojai rizikuoja turėti problemų... Ir to pasekmių...

Kitaip sakant, jei nesate patenkinti pagalba, žinote, ką daryti O mirties atveju: oles@ovh.net

Globaliai, nuo 2010 rugsėjo, pagalbos srityje, su pastabomis, klausymais ir formavimu, padarėme nemažą progresą kurdami emocinį ir teisingesnį bendravimą. Bendrai, kokybė įgaunama per laiką, be didelių pakilimų ar nuosmukių. Vėliau po ramiai ją keliame.

Kitas etapas: herojiška pagalba

Linkėjimai,
Octave