OVH Community, your new community space.

pCC naujos sutartys ir -50% kiekvieną mėnesį


oles@ovh.net
06-06-2011, 09:06 PM
Kad tinkamai perimtumėte nuotaiką, kai skaitysite šį pranešimą, rekomenduojame Red Hot Chili Peppers „Can't Stop“. Pakartotinai, 5 minutes. Mažiausiai.

Tai štai... Pradedam...

Laba diena,
Dėl pasikeitusios VM licencijų sutarties su VMware, galime supaprastinti pCC apmokėjimą ir daugumai klientų sumažinti sąskaitas iki 50%!

Kaip iki 50% sumažinama sąskaita?
-------------------------------------------------
Mėnesio pabaigoje neapmokamos VMware licencijos už paleistas VM! Mokate tik už mazgus ir saugyklas. Jums suteikiama licencija, kurią apmoka OVH, tačiau tai skaičiuojama kitaip. Licencija įskaičiuojama į pCC kainą ir nesvarbu, kiek VM yra jūsų pCC. Taip paprasčiau.

Taip pat supaprastinome licencijų tipus ir iš 4 padarėme 2. „Standard + DRS“ galima S ir M mazguose. „Enterprise plus“ galima mazguose L, L+, L++, XL, XL+.

Apribojimas: S ir M mazguose negalite turėti kitų licencijų ir negalite užsakyti „entreprise plus“.

Jei šiandien nuomositės skirtąjį serverį, kad naudotumėte ESXi, peržūrėkite pCC. Kodėl? Todėl, kad dabar pagal nutylėjimą gausite „Standard + RDS“ su skirtuoju serveriu ir „nemokama“ licencija. Tai puiki pCC dovana, suteikianti daugiau funkcionalumo už tą pačią kainą! Jums suteikiamos HA, vMotion, DRS funkcijos, taip pat centralizuota vSphere, kuri įgalina visų mazgų valdymą vienoje sąsajoje. Jei turite daugiau kaip 20 VM 3 mazguose su nemokama licencija ir vienu vCenter serveryje, tai greita... sunku. Tas pats API.

Taip pat, duomenų centre galite turėti tik 1 mazgą, nesvarbu, kokia licecnija.

S ir M mazgų, taip pat M ir L paketų kainos nepakito. Mazgų L+, L++, XL, XL+ ir XL paketo kaina pasikeitė.

Ir kaip jau skelbėme anksčiau, vykdysime akciją be diegimo mokesčio. Taigi, prasideda: pCC pereina į versiją „hyper stable“

Taip pat įtraukta galimybė kurti Windows šablonus: tikrinant Windows VM atsiranda vSphere. Windows licencijos apmokamos mėnesio pabaigoje, pagal naudojimą, priklausomai nuo mazgo, kuriame kuriamos Windows VM
- 75 eurai S ir M mazguose
- 150 eurų L mazge
- 300 eurų XL mazge

Jau esami klientai naujas sutartis turi patvirtinti savo tvarkytuve v5:
https://www.ovh.com/managerv5/

Daugiau informacijos:
http://www.ovh.com/fr/private_cloud/

Nuolatinių mazgų ir saugyklų resursai jau apmokėti (apmokėta birželio 1). Nuo liepos 1 dienos, sąskaitoje bus mazgai nauja kaina ir resursai už valandą.

Vykdoma:
- vShield Zone, leisianti izoliuoti VM viena nuo kitos bei išvengti tinklo adresų padirbinėjimo.
- vShield Egde , leisiantį sukurti privatų vlan jūsų pCC ir izoliuoti VM grupes
- vCloud, leisiantis sujungti 2 vSphere ir atlikti 3 pagrindinius dalykus:
- perkelti VM iš vSphere į OVH pCC
- atkurti VM, kurią turite savam kompiutery, jūsų pCC, naudojant vSphere
- sujungti jūsų pCC su pCI Ūbus ateityje) ir sukurti hibridinį Cloud Computing
Tas pats su VM ir vApps bei VM grupėmis. Su pCL galėsite pigiau kurti globalesnius projektus, perkelti pCI VM/vAPP į pCC, kad tai taptų naudojama arba pas save (jei norite patys teikti VMware sprendimus), arba įkelti pCC VM/vApp į pCI, kuris bus geolokalizuotas visame pasaulyje.

Taigi, judame... Can't stop

Linkėjimai,
Octave