OVH Community, your new community space.

pigiausių SSL nutraukimas


oles@ovh.net
05-30-2011, 07:44 PM
Laba diena,
Dėl vena po kitos vykusių katastrofų pas SSL teikėjus (kurie turi šaknis naršyklėje), OVH nusprendė neimti mokesčio už pigių SSL suteikimą. Tai neturi prasmės. Gavome nemažai neigiamų atsiliepimų iš klientų, tačiau negalime nieko padaryti. Ir paslauga neverta rūpesčių.

SSL pasiūlymus teiksime tik, pvz., su Exchange 2011 ar apkrovos balansavimo PaaS: SSL įtraukiamas iškart ir klientui nereikia nieko daryti. Prieglobos SSL liks, tačiau kaina bus peržiūrėta. Taip pat integruosime SSL-EV į sprendimus. Iš esmės, daugiau neteiksime rakto tekstiniu formatu, diegimui, OVH viską įdiegs ir pateiks naudojimui paruoštus sprendimus.

Vienu metu galvojome įsigyti įmonę, kuri turi prieigą, kad pagerintume rinką, tačiau paaiškėjo, kad net padarius nemokamus sertifikatus tai nedomintų nieko. Taigi, produktas neskirtas masėms. Todėl produktą reikia parduoti brangiau, nes jame yra saugumas ir šifravimas. Kodėl mes turime prašyti 20€/metams, kai galime prašyti 1200€/metams? Jei tai brangu, vadinasi, tai saugu. Rinka patikima, joje dominuoja 1 ar 2 Amerikos aktoriai.

Štai mūsų išvados, kuriomis dalinamės su jumis ir kurios buvo priimtos šiandien, po daugybės abejonių, taigi priimti sprendimą nebuvo paprasta.

Štai. Padaryta.

Grįšime su naudojimui paruoštu SSL sprendimu, kartu su prekės ženklo apsaugos sprendimu...

Linkėjimai,
Octave