OVH Community, your new community space.

PSP tel2pay beta


oles@ovh.net
05-20-2011, 06:56 PM
Laba diena,
Pradėsime diegti Tel2Pay modulį, kuris ateityje bus integruotas į didelę mokėjimų sprendimų sistemą, kurią OVH siūlo savo klientams.

Modulis tel2pay leis atlikti mokėjimus naudojant papildomai apmokestinamus numerius. Klasika. Tačiau nuskaitymas įdomus. Dar įdomiau yra su konkurentais rinkoje. Galimi skirtingi apmokėjimo būdai: atidaryti paslėptą URL, parsisiųsti specialų URL su mokėjimo duomenimis, parsisiųsti failą, kad būtų galima siųstis ir t.t. Jei turite kitų poreikių, praneškite apie juos.

Didelis modulis integruos mokėjimą banko kortele, tel2pay, sms+ ir internet+, tai leis nuskaityti pinigus nuo jūsų banko sąskaitos. Apmokėjimas galės būti atliekamas ne tik internetu, bet ir tikrame terminale Ingenico, esančiame parduotuvėje ir per ADSL/SDSL prijungtame prie OVH. Vienas mokėjimų sprendimas realiame ir virtualiame pasauliuose. 2 viename. Trūksta tik SaaS suderinamumo, logistikos, sąskaitų, siuntimo ir pan. sprendimų. Kandidatai rinkai ir integracijai?

PCI-DSS plėtojimas vyksta gerai. Po kelių valandų jau būsime baigę diegti mokėjimą OVH ir sugeneruosime modulį per ar 3 savaites. OVH taip pat taps PSP, t.y. Payment Service Provider... Siekiame sukurti sistemą vienu spragtelėjimu: domenai, telefonas, faksas, svetainė, parduotuvė, apmokėjimas, sąskaitos, suderinamumas ir veiklos pradžia per minimaliai trumpą laiką. Tai prieš prekybą...

Galite drąsiai tikrinti beta ir reikšti savo nuomonę bei pageidavimus šiam dideliam moduliui.

Daugiau informacijos:
http://www.ovh.com/fr/tel2pay/

Linkėjimai,
Octave