OVH Community, your new community space.

Greita pCC pradžia


oles@ovh.net
05-16-2011, 03:50 PM
Laba diena,
PrivateCloud pasiūlymas pradžia greita. Per mažiau nei 6 savaites susidomėjo šiek tiek daugiau nei 100 klientų. Šį mėnesį atlikome pirmąjį paslaugos atnaujinimą ir žinome, kad infrastruktūroje yra daugiau kaip 2500 VM.

Turime nemažai įmonių, kurios nori turėti savo serverius su VMware (nesvarbu, as serveriai bus pas juos, ar pas prieglobos teikėją) ir kurios šiuo metu pasirašo svarbias pCC sutartis (daugiau nei 100 mazgų). Jų tikslas yra:

- Naudoti pCC naujiems projektams (ir todėl neinvestuoti papildomai)

- Migruoti dalį turimos infrastruktūros į OVH (projektas po projekto)

- Naudoti OVH kaip persipildymų infrastruktūrą (kuomet nepakanka turimų resursų, spragtelėjimas ir iš OVH užsakoma daugiau resursų)

- Migruoti visą infrastruktūrą į OVH (ir sumažinti savo serverių skaičių)

pCC verslo modelis bus supaprastintas ir įtrauksime VMware licencijų mokestį į mazgus. Jokių išlaidų VM. Supaprastinsime viską.

Keisime pCC 3 kryptimis:
- naujų techninės įrangos funkcijų, pvz., ugniasienės, vpn, apkrovos balansavimo
- naujų VMware funkcijų, pvz., privataus vlan ir vCloud
- infrastruktūrų, paskirstytų Europoje ir JAV su 4 pagrindiniais POP ir 10 antrinių POP

Už 1 mėnesio OVH paleis pCI, kas bus beveik tas pats, kaip pCC, tačiau už VM / val. Šis pasiūlymas konkuruos tiesiai su EC2. pCI ir pCC privalumas yra tas, kad visa tai sukurta VMware pagrindu ir todėl suderinama su visomis įmonėmis, jau naudojančiomis VMware. vCloud VM grupės migracija tarp 2 duomenų centrų atliekama 3 spragtelėjimais...

Linkėjimai,
Octave