OVH Community, your new community space.

Skirtųjų serverių gama 2011 4 iš 4


oles@ovh.net
05-04-2011, 04:34 PM
...pranešimo 3/4 tęsinys...

Pereiname prie parinkčių.

FTP Backup 100G

Kiekvienam serveriui suteikiama 100 GB FTP vieta atsarginėms kopijoms.


IP RIPE

Pagal nutylėjimą turite 4 IP. Galite užsakyti iki 256 IP. Be IP negalima virtualizuoti.


Parinktis KVM per IPMI

kad turėtumėte prieigą prie serverio ir galėtumėte jį administruoti net kai sutrinka tinklo veikla... Taip.. Taip pasitaiko... Tam turėsite KVM. Jis integruotas į EG ir MG motininę plokštę. Paslauga įskaičiuota į profesionalaus naudojimo paslaugą.


Virtuali spinta

Galite tarp savo serverių sukurti privatų tinklą. Kam? Jei atliekate virtualizaciją, kiekvienai VM suteikiate IP. Virtualioje spintoje VM perkėlimas iš vieno fizinio į kitą yra kur kas paprastesnis. Nereikia perkonfigūruoti tinklo, nereikia nieko klausti. Turite savo VLAN ir jame darote ką tik norite: heartbeat, NAS, privatūs ip privé, vMotion - viskas keičiama „karštai“.


Apkrovos balansavimas

2011 gamoje IP apkrovos balansavimo nebus. Tai nemokama parinktis, kuri veikia RBX-1/2/3 centruose. RBX-4 ir P19 šios paslaugos integruoti negalima. Vietoje to, turite dvi galimybes: naudoti virtualią spintą arba sukurti apkrovos balansavimą naudojant ACE. Taip pat galite palaukti dar kelias savaites ir naudotis apkrovos balansavimu, kurį suteiksime 80 bei 443 prievadui su integruotu SSL.


Ugniasienė ir VPN

3 ugniasienės ASA 5505, 5510 ir 5520 patenkins ugniasienėms keliamus poreikius iki 700Mbps realiu laiku.

Komponentų paketai

Daugiau nei 54 komponentų paketai (distribucijos) paruošti virtualizavimui, žiniatinklio svetainių prieglobai arba paketai palikti nekeisti (RAW). Linux, Windows ar FreeBSD.

...tęsinys 5/4 pranešime...